Cthulhu: A Deck Building Game
V kooperatívnej hre Cthulhu: A Deck Building Game sa v úlohe vyšetrovateľov snažíte zahnať prastarého boha a jeho prisluhovačov. Ak sa vám to podarí bez toho, aby ste stratili všetky životy, vyhráte a zachránite svet. Hra má dve fázy:  V prvej vyšetrovatelia aktivujú karty a robia výskum na Miskatonickej univerzite. V druhej fáze dochádza k útoku Prastarého a jeho sluhov. Vyšetrovatelia môžu ľahko prísť o rozum, alebo aj o život. Dostanú však šancu zaútočiť späť. Preto je dôležité, aby získali čo najviac informácií na univerzite, pretože to ich robí mocnými a dáva im šancu poraziť Prastarého.    
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
45-120 min.
Počet hráčov:
1-6 hráčov
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
59,99 €
Objednáme pre Vás
Predajňa BA: Objednáme pre Vás
Predajňa BB: Objednáme pre Vás
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

V kooperatívnej hre Cthulhu: A Deck Building Game sa v úlohe vyšetrovateľov snažíte zahnať prastarého boha a jeho prisluhovačov. Ak sa vám to podarí bez toho, aby ste stratili všetky životy, vyhráte a zachránite svet.

Hra má dve fázy:  V prvej vyšetrovatelia aktivujú karty a robia výskum na Miskatonickej univerzite. V druhej fáze dochádza k útoku Prastarého a jeho sluhov. Vyšetrovatelia môžu ľahko prísť o rozum, alebo aj o život. Dostanú však šancu zaútočiť späť. Preto je dôležité, aby získali čo najviac informácií na univerzite, pretože to ich robí mocnými a dáva im šancu poraziť Prastarého.

 

 

Parametre:
Počet hráčov:
1-6 hráčov
Dĺžka hry:
45-120 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Philip Loyer
Rok vydania:
2016
Herné rozšírenia
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje