Cthulhu in the House
Spolužitie v malom dome môže byť zložité a niekedy preto nastanú problémy. A potom začne v dome poriadny rachot! Dokážete sa zbaviť ostatných členov domácnosti skôr ako sa oni zbavia vás? Cthulhu in the House je jednoduchá hra, v ktorej každý z hráčov ovláda dve náhodne vylosované príšerky. Aké príšerky hráč vlastní je tajné, takže nikto nevie, komu patria ostatné príšerky. Cieľom hry je udržať svoje príšerky čo najdlhšie v dome a zároveň sa snažiť zbaviť ostatných. Hráč na ťahu má dve možnosti - buď posunie jednu príšerku do vedľajšej miestnosti, alebo z miestnosti s viacerými príšerkami jednu eliminuje. Čím neskôr je príšerka eliminovaná, tým získa viac víťazných bodov. Kolo končí, keď v hre zostane posledná príšerka, ktorá získa 10 bodov. Vyhráva hráč s najvyšším počtom bodov po troch kolách.  Cthulhu in the House sa líši oproti svojmu predchodcovi Rumble in the House, dvomi druhmi žetónov, ktoré sa umiestnia okolo hracej plochy. Jeden typ presúva postavu do inej miestnosti, čím môže spôsobiť boj, zatiaľ čo druhý typ je pasca, ktorá zmení, ktorý hráč bude z hry eliminovaný.
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
10 min.
Počet hráčov:
3-6 hráčov
Jazyk hry:
22,99 €
Objednáme pre Vás
Predajňa BA: Objednáme pre Vás
Predajňa BB: Objednáme pre Vás
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Spolužitie v malom dome môže byť zložité a niekedy preto nastanú problémy. A potom začne v dome poriadny rachot! Dokážete sa zbaviť ostatných členov domácnosti skôr ako sa oni zbavia vás?

Cthulhu in the House je jednoduchá hra, v ktorej každý z hráčov ovláda dve náhodne vylosované príšerky. Aké príšerky hráč vlastní je tajné, takže nikto nevie, komu patria ostatné príšerky. Cieľom hry je udržať svoje príšerky čo najdlhšie v dome a zároveň sa snažiť zbaviť ostatných. Hráč na ťahu má dve možnosti - buď posunie jednu príšerku do vedľajšej miestnosti, alebo z miestnosti s viacerými príšerkami jednu eliminuje. Čím neskôr je príšerka eliminovaná, tým získa viac víťazných bodov. Kolo končí, keď v hre zostane posledná príšerka, ktorá získa 10 bodov. Vyhráva hráč s najvyšším počtom bodov po troch kolách. 

Cthulhu in the House sa líši oproti svojmu predchodcovi Rumble in the House, dvomi druhmi žetónov, ktoré sa umiestnia okolo hracej plochy. Jeden typ presúva postavu do inej miestnosti, čím môže spôsobiť boj, zatiaľ čo druhý typ je pasca, ktorá zmení, ktorý hráč bude z hry eliminovaný.

Obsah hry:
  • 12 obojstranných dielov domu
  • 12 postavičiek a k nim plastové stojančeky
  • 12 žetónov postáv
  • 12 plastových žetónov víťazných bodov
  • 1 počítadlo víťazných bodov
  • pravidlá 
Parametre:
Počet hráčov:
3-6 hráčov
Dĺžka hry:
10 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Olivier Saffre
Rok vydania:
2016
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje