Cube Duel
Kto je šikovnejší staviteľ a má lepšiu priestorovú predstavivosť? Cube Duel vám to umožní zistiť a navyše zábavným spôsobom potrápi vaše mozgové závity! Postupne sa striedate na ťahu a ukladajte svoje dieliky tak, aby ste mohli mať čo najviac kociek na konci. Pred začiatkom hry si pripravíte hraciu podložku a postupne sa snažíte sem umiestniť čo najviac vašich kociek na vrch podložky. Vyhráva ten, kto má na konci hry viac kociek. Cube Duel obsahuje aj sériu hlavolamov pre jedného hráča. Jeho úlohou je postaviť všetky kocky tak, aby usporiadanie kociek zodpovedalo zadaniu. Pri jednoduchších zadaniach sa používa iba jedna z farieb, pri zložitejších obe.
Odporúčaný vek:
10 rokov
Dĺžka hry:
10 min.
Počet hráčov:
1-2 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
22,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Kto je šikovnejší staviteľ a má lepšiu priestorovú predstavivosť? Cube Duel vám to umožní zistiť a navyše zábavným spôsobom potrápi vaše mozgové závity!

Postupne sa striedate na ťahu a ukladajte svoje dieliky tak, aby ste mohli mať čo najviac kociek na konci. Pred začiatkom hry si pripravíte hraciu podložku a postupne sa snažíte sem umiestniť čo najviac vašich kociek na vrch podložky. Vyhráva ten, kto má na konci hry viac kociek.

Cube Duel obsahuje aj sériu hlavolamov pre jedného hráča. Jeho úlohou je postaviť všetky kocky tak, aby usporiadanie kociek zodpovedalo zadaniu. Pri jednoduchších zadaniach sa používa iba jedna z farieb, pri zložitejších obe.

Obsah hry:

konštrukcia veže
2x8 dielikov pre hráčov
pravidlá

Parametre:
Počet hráčov:
1-2 hráči
Dĺžka hry:
10 min.
Odporúčaný vek:
10+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2019
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje