Penguins Huddle Up
Penguins Huddle Up je svižná rodinná hra pre 2-4 hráčov, v ktorej sa snažíte zhromaždiť svoju tučniačiu rodinku, čeliacu hryzúcemu mrazu svojej domoviny. Mráz sa najlepšie znáša, ak sa poriadne pritúlite. Ideálnym scenárom je ten, v ktorom sa vám podarí vašu rodinku na pobreží Antarktídy pozbierať skôr, ako súperom. Tučniaci sa môžu presúvať na najbližšie políčko, preskakovať iných tučniakov, či sa ponárať pod ľad a vynárať sa na úplne novom mieste. Podľa veku hráčstva ponúka hra dve verzie náročnosti. U mladších stačí dostať tučniakov na jednu kôpku, u starších musia byť tučniaci aj v rovnakej výške.
Odporúčaný vek:
6 rokov
Dĺžka hry:
20 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
22,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Penguins Huddle Up je svižná rodinná hra pre 2-4 hráčov, v ktorej sa snažíte zhromaždiť svoju tučniačiu rodinku, čeliacu hryzúcemu mrazu svojej domoviny. Mráz sa najlepšie znáša, ak sa poriadne pritúlite. Ideálnym scenárom je ten, v ktorom sa vám podarí vašu rodinku na pobreží Antarktídy pozbierať skôr, ako súperom.

Tučniaci sa môžu presúvať na najbližšie políčko, preskakovať iných tučniakov, či sa ponárať pod ľad a vynárať sa na úplne novom mieste. Podľa veku hráčstva ponúka hra dve verzie náročnosti. U mladších stačí dostať tučniakov na jednu kôpku, u starších musia byť tučniaci aj v rovnakej výške.

Obsah hry:

herná doska s 61 ľadovými políčkami v tvare šesťuholníka (7 s dierou v ľade), 4 rodinky tučniakov v rôznych farbách (4x trojica veľkých a trojica malých tučniakov),
6 ľadových krýh, pravidlá

Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
20 min.
Odporúčaný vek:
6+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2022
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje