Králíci zahradníci
Králici zahradníci sú veľmi pekná, detská hra pre 2-4 hráčov, v ktorej sa z vás stanú králičkovia, ktorí sa radi presúvajú po záhrade a snažia sa získať všetku zeleninu. O zeleninu však majú záujem aj podzemné zvieratká, ktoré by si na nej najradšej pochutnali. Hra je vhodná už pre deti od štyroch rokov a pomáha s posilňovaním pamäte, ako aj koncentráciou a plánovaním. Zapamätáte si, kde je ukrytá zelenina, ktorú potrebujete? Žetóny zeleniny zamiešajte a položíte na herný plán. Ako sa budete posúvať králikom, budete odhaľovať zeleninu, ktorá sa na nej nachádza. Ak je to zelenina, ktorú ste chceli, môžete si ju zobrať. Keď pozbierate všetky druhy zeleniny, vyhrávate.
Odporúčaný vek:
4 roky
Dĺžka hry:
15 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
23,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Králici zahradníci sú veľmi pekná, detská hra pre 2-4 hráčov, v ktorej sa z vás stanú králičkovia, ktorí sa radi presúvajú po záhrade a snažia sa získať všetku zeleninu. O zeleninu však majú záujem aj podzemné zvieratká, ktoré by si na nej najradšej pochutnali. Hra je vhodná už pre deti od štyroch rokov a pomáha s posilňovaním pamäte, ako aj koncentráciou a plánovaním. Zapamätáte si, kde je ukrytá zelenina, ktorú potrebujete?

Žetóny zeleniny zamiešajte a položíte na herný plán. Ako sa budete posúvať králikom, budete odhaľovať zeleninu, ktorá sa na nej nachádza. Ak je to zelenina, ktorú ste chceli, môžete si ju zobrať. Keď pozbierate všetky druhy zeleniny, vyhrávate.

Obsah hry:

hracia doska, 4 figúrky králikov, 4 karty zbierky, 16 žetónov zeleniny, 15 žetónov listov, pravidlá

Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
15 min.
Odporúčaný vek:
4+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2023
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje