Safari Park (SMART)
Pekný hlavolam s tematikou safari! Rébus ponúka 60 zadaní s rôznou obtiažnosťou, určených už pre najmladších lúštiteľov od troch rokov. Podarí sa vám dostať zvieratká na vašom safari výlete do správnych pozícií pre tú najdokonalejšiu fotku? Dostaňte ich na hracej ploche na tie správne miesta. Nezabúdajte však, že každé zvieratko má svoje špecifiká! Lev nemá rád vodu, žirafa sa nezmestí pod koruny stromov a slon nie je dobrý v šplhaní na skaly. Safari Park môže poslúžiť nie len ako pekná zbierka zábavných hlavolamov, ale tiež ako kulisa k detským hrám.
Odporúčaný vek:
3 roky
Dĺžka hry:
5 min.
Počet hráčov:
1 hráč
Jazyk hry:
nezávislý
29,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Pekný hlavolam s tematikou safari! Rébus ponúka 60 zadaní s rôznou obtiažnosťou, určených už pre najmladších lúštiteľov od troch rokov.

Podarí sa vám dostať zvieratká na vašom safari výlete do správnych pozícií pre tú najdokonalejšiu fotku? Dostaňte ich na hracej ploche na tie správne miesta. Nezabúdajte však, že každé zvieratko má svoje špecifiká! Lev nemá rád vodu, žirafa sa nezmestí pod koruny stromov a slon nie je dobrý v šplhaní na skaly. Safari Park môže poslúžiť nie len ako pekná zbierka zábavných hlavolamov, ale tiež ako kulisa k detským hrám.

Obsah hry:

herná doska, 1 lev, 2 žirafy, 1 slon, 60 zadaní rébusov

Parametre:
Počet hráčov:
1 hráč
Dĺžka hry:
5 min.
Odporúčaný vek:
3+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Raf Peeters
Rok vydania:
2023
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje