Draci Ohniváci
Draci Ohniváci sú umnou, prikladacou dvojkovkou, v ktorej sa snažíte získať čo najväčšie kráľovstvo a zároveň vhodne privolať drakov, aby vám pomohli vypáliť kráľovstvo vášho oponenta. Dajte však pozor! Oheň vie byť nevyspytateľný a vašu ríšu môže zmeniť na popol skôr, než poviete Draci Ohniváci. Hráči dostanú na začiatku hry dieliky svojho kráľovstva a rozmiestnia dračie vajcia na plán. Postupne sa striedajú v ukladaní dielikov, tak aby rozšírili svoje kráľovstvo. Keď pozbierate dračie vajcia, budete mať možnosť privolať draky a vypáliť súperove kráľovstvo. Keď sa už nedá umiestniť žiaden dielik, hra končí a kto má väčšie kráľovstvo, vyhráva.
Odporúčaný vek:
7 rokov
Dĺžka hry:
15 min.
Počet hráčov:
2 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
25,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Draci Ohniváci sú umnou, prikladacou dvojkovkou, v ktorej sa snažíte získať čo najväčšie kráľovstvo a zároveň vhodne privolať drakov, aby vám pomohli vypáliť kráľovstvo vášho oponenta. Dajte však pozor! Oheň vie byť nevyspytateľný a vašu ríšu môže zmeniť na popol skôr, než poviete Draci Ohniváci.

Hráči dostanú na začiatku hry dieliky svojho kráľovstva a rozmiestnia dračie vajcia na plán. Postupne sa striedajú v ukladaní dielikov, tak aby rozšírili svoje kráľovstvo. Keď pozbierate dračie vajcia, budete mať možnosť privolať draky a vypáliť súperove kráľovstvo. Keď sa už nedá umiestniť žiaden dielik, hra končí a kto má väčšie kráľovstvo, vyhráva.

Obsah hry:

7 dielikov kráľovstva (x2), 5 dielikov drakov, 8 dračích vajec, herná plocha, návod

Parametre:
Počet hráčov:
2 hráči
Dĺžka hry:
15 min.
Odporúčaný vek:
7+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2023
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje