D&D RPG 5E Rules Expansion Gift Set (Alternate cover)
Rozšírené pravidlá, rozšírení protivníci, rozšírené dobrodružstvá! Vydajte sa na cestu so súperiacimi kúzleníkmi Tashou, Mordenkainenom a kriminálnym lordom Xanatharom. Obsiahnite nové tajomstvá a nové kúzelné cesty ako hrať D&D piatu edíciu. Určená pre hráčov aj pánov jaskyne, táto zbierka spája knihy s rozšíreniami pravidiel do jedného setu. Obsahuje tiež novú zástenu pre pána jaskyne. Obsahom sú spolu so zástenou najpredávanejšie rozšírenia pravidiel: Xanathar’s Guide to Everything, Tasha’s Cauldron of Everything a Monsters of the Multiverse. Monsters of the Multiverse je nový prídavok, obsiahly zdroj pre hráčov a pánov jaskyne, ktorý obsahuje 30 aktualizovaných rás pre tvorbu postavy a masívny beštiár s vyše 250 redizajnovanými monštrami a ich údajmi pre použitie v akomkoľvek D&D svete. Ideálny darček pre tých, ktorí sa chcú ponoriť hlbšie do pravidiel D&D 5th ed.
Odporúčaný vek:
12 rokov
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Jazyk hry:
144,99 €
skladom posledné kusy
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Rozšírené pravidlá, rozšírení protivníci, rozšírené dobrodružstvá!

Vydajte sa na cestu so súperiacimi kúzleníkmi Tashou, Mordenkainenom a kriminálnym lordom Xanatharom. Obsiahnite nové tajomstvá a nové kúzelné cesty ako hrať D&D piatu edíciu.

Určená pre hráčov aj pánov jaskyne, táto zbierka spája knihy s rozšíreniami pravidiel do jedného setu. Obsahuje tiež novú zástenu pre pána jaskyne.

Obsahom sú spolu so zástenou najpredávanejšie rozšírenia pravidiel: Xanathar’s Guide to Everything, Tasha’s Cauldron of Everything a Monsters of the Multiverse.

Monsters of the Multiverse je nový prídavok, obsiahly zdroj pre hráčov a pánov jaskyne, ktorý obsahuje 30 aktualizovaných rás pre tvorbu postavy a masívny beštiár s vyše 250 redizajnovanými monštrami a ich údajmi pre použitie v akomkoľvek D&D svete.

Ideálny darček pre tých, ktorí sa chcú ponoriť hlbšie do pravidiel D&D 5th ed.

Parametre:
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Odporúčaný vek:
12+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Rok vydania:
2022
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje