D&D RPG 5E Adventure Explorer's Guide to Wildemount
Kniha rozširuje hru na hrdinov D&D 5th edition. Vytvorte si svoju vlastnú kampaň vo svete jednej z najúspešnejších online show Critical Role. Explorer’s Guide to Wildemount Vám poskytne všetko, čo potrebujete na hranie Dungeons & Dragons RPG na kontinente Wildemount vo svete Exandria, kde vojna, zrada a odvážne dobrodružstvá su na dennom poriadku. Wildemount sa skladá zo štyroch regiónov a skytá nekonečný potrenciál pre tvorbu dobrodružstiev v kraji začínajúceho konfliktu a neuveriteľnej mágie. Stúpajúce napätie sa pomaly pretavuje do otvoreného konfliktu medzi politicky pochybným impériom Dwendalia a uctievačmi svetla z pustín Xhorhas, ktoré ponúka energické prostredie pýtajúc si byť preskúmané v akejkoľvek D&D kampani. Odhaľte kopec nových možností použiteľných v akomkoľvek scenári D&D, ako napr. podtriedy charakterov, magické predmety, monštrá a iné, všetky s pôvodom v dobrodružstvách Critical Role ako napr. Vestiges of Divergence a možnosť manipulovať osud mágiou Dunamancy. Začnite kampaň v ktoromkoľvek regióne Wildemountu použitím jedného z rôznych úvodných dobrodružstiev, tuctu príbehov v krajoch a hrdinský systém kroník - spôsob ako vytvoriť prológ postavy z prostredia Wildemountu. Preskúmajte každý kút Wildemountu a odhaľte tajomstvá pána jaskyne online show Critical Role, Matthew Mercera. Táto kniha obsahuje: Rozsiahly vestník WildemountuPopis všetkých veľkých frakcii WildemountuNové podtriedy, kúzla a spôsob ako hlbšie integrovať postavy hráčov do tohoto prostrediaNové magické predmety, vrátane zbraní, ktoré silnejú s postavouNové príšery rodené vo WildemounteŠtyri úvodné dobrodružstvá - jedno pre každý región Wildemountu Väčšinovo napísané a korigované Matthew Mercerom, pánom jaskyne online show Critical Role a tvorcom sveta Exandria, táto 304 stranová kniha obsahuje prácu mnohých talentovaných dizajnérov, spisovateľov a umelcov z D&D a Critical Role komunít. Táto kniha je vhodná aj pre tých oboznámených s online show Critical Role, aj pre tých, ktorí o nej ešte nepočuli.
Odporúčaný vek:
12 rokov
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Jazyk hry:
39,99 €
momentálne nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: momentálne nedostupné
Predajňa BB: momentálne nedostupné
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Kniha rozširuje hru na hrdinov D&D 5th edition.

Vytvorte si svoju vlastnú kampaň vo svete jednej z najúspešnejších online show Critical Role.

Explorer’s Guide to Wildemount Vám poskytne všetko, čo potrebujete na hranie Dungeons & Dragons RPG na kontinente Wildemount vo svete Exandria, kde vojna, zrada a odvážne dobrodružstvá su na dennom poriadku.

Wildemount sa skladá zo štyroch regiónov a skytá nekonečný potrenciál pre tvorbu dobrodružstiev v kraji začínajúceho konfliktu a neuveriteľnej mágie.
Stúpajúce napätie sa pomaly pretavuje do otvoreného konfliktu medzi politicky pochybným impériom Dwendalia a uctievačmi svetla z pustín Xhorhas, ktoré ponúka energické prostredie pýtajúc si byť preskúmané v akejkoľvek D&D kampani.

Odhaľte kopec nových možností použiteľných v akomkoľvek scenári D&D, ako napr. podtriedy charakterov, magické predmety, monštrá a iné, všetky s pôvodom v dobrodružstvách Critical Role ako napr. Vestiges of Divergence a možnosť manipulovať osud mágiou Dunamancy.

Začnite kampaň v ktoromkoľvek regióne Wildemountu použitím jedného z rôznych úvodných dobrodružstiev, tuctu príbehov v krajoch a hrdinský systém kroník - spôsob ako vytvoriť prológ postavy z prostredia Wildemountu.

Preskúmajte každý kút Wildemountu a odhaľte tajomstvá pána jaskyne online show Critical Role, Matthew Mercera.

Táto kniha obsahuje:

Rozsiahly vestník Wildemountu
Popis všetkých veľkých frakcii Wildemountu
Nové podtriedy, kúzla a spôsob ako hlbšie integrovať postavy hráčov do tohoto prostredia
Nové magické predmety, vrátane zbraní, ktoré silnejú s postavou
Nové príšery rodené vo Wildemounte
Štyri úvodné dobrodružstvá - jedno pre každý región Wildemountu

Väčšinovo napísané a korigované Matthew Mercerom, pánom jaskyne online show Critical Role a tvorcom sveta Exandria, táto 304 stranová kniha obsahuje prácu mnohých talentovaných dizajnérov, spisovateľov a umelcov z D&D a Critical Role komunít.

Táto kniha je vhodná aj pre tých oboznámených s online show Critical Role, aj pre tých, ktorí o nej ešte nepočuli.

Parametre:
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Odporúčaný vek:
12+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Rok vydania:
2020
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje