D&D RPG 5E Critical Role: Call of the Netherdeep
Obsahom knihy je dobrodužstvo pre postavy lvl 3-12 piatej edície hry na hrdinov Dungeons & Dragons vo svete seriálu Critical Role. Nenásytnosť smrteľníkov prebudila mocnú bytosť o ktorej sa dlho hovorilo ako o zničenej. Po dlhé veky bol tento šampión bohov uväznený v najtemnejších hlbinách Exandrie. Tak ako jeho meno bolo zabudnuté, boli zabudnuté aj jeho hrdinské činy. Chradnúci volá po hrdinoch, ktorí by ho zachránili. Inšpirované kampaňami populárneho online seriálu Critical Role. Dobrodružstvo začína v pustatine krajiny Xhorhas a smeruje do trblietavého oázového mesta Ank'Harel na kontinente Marquet a ďalej pokračuje do potopenej ponurej ríše plnej korupcie a smútku zvanej Netherdeep. Všetko však pozoruje Ruidus, červený mesiac Exandrie, ktorý splieta osudy dostatočne mocných na to, aby formovali dejiny.  Critical Role: Call of the Netherdeep má 7 napínavých kapitol, nové príšery, magické predmety a plagátovú mapu mesta Ank'Harel. Prekypuje tiež bohatou históriou, obrazmi z tohto sveta a predstavuje novinku, súperiace NPC.  
Odporúčaný vek:
12 rokov
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Jazyk hry:
41,99 €
skladom posledné kusy
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Obsahom knihy je dobrodužstvo pre postavy lvl 3-12 piatej edície hry na hrdinov Dungeons & Dragons vo svete seriálu Critical Role.

Nenásytnosť smrteľníkov prebudila mocnú bytosť o ktorej sa dlho hovorilo ako o zničenej. Po dlhé veky bol tento šampión bohov uväznený v najtemnejších hlbinách Exandrie. Tak ako jeho meno bolo zabudnuté, boli zabudnuté aj jeho hrdinské činy. Chradnúci volá po hrdinoch, ktorí by ho zachránili.

Inšpirované kampaňami populárneho online seriálu Critical Role. Dobrodružstvo začína v pustatine krajiny Xhorhas a smeruje do trblietavého oázového mesta Ank'Harel na kontinente Marquet a ďalej pokračuje do potopenej ponurej ríše plnej korupcie a smútku zvanej Netherdeep. Všetko však pozoruje Ruidus, červený mesiac Exandrie, ktorý splieta osudy dostatočne mocných na to, aby formovali dejiny. 

Critical Role: Call of the Netherdeep má 7 napínavých kapitol, nové príšery, magické predmety a plagátovú mapu mesta Ank'Harel. Prekypuje tiež bohatou históriou, obrazmi z tohto sveta a predstavuje novinku, súperiace NPC.

 

Parametre:
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Odporúčaný vek:
12+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Rok vydania:
2022
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje