D&D RPG Tomb of Annihilation Book
Obsahom knihy je dobrodužstvo pre postavy lvl1-11 pre hru na hrdinov Dungeons & Dragons 5E. Po uliciach a v krčmách sa šeptá o takzvanom smrteľnom prekliatí: vysilujúcej chorobe postihúcej všetkých, ktorí kedy povstali z mŕtvych. Obete chudnú a chorľavejú každým dňom čoraz viacej sa blížiac smrti ktorej predtým unikli. Keď konečne podľahnú smrti, nemôžu byť už znovu vzkriesení a ani nikto iní, nezáležiac na tom, či boli zachránení v minulosti. Chrámy a učenci svätej mágie si nevedia rady s týmto prekliatím, ktoré postihlo celý región a možno aj celý svet. Príčinou sa zdá byť artefakt mágie smrti zvaný Obchodník s dušami, ktorý sa nachádza v Chult, záhadnom poloostrove na juhu, obkolesený pohorím a plný dažďového pralesa.
Odporúčaný vek:
12 rokov
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Jazyk hry:
38,99 €
skladom posledné kusy
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Obsahom knihy je dobrodužstvo pre postavy lvl1-11 pre hru na hrdinov Dungeons & Dragons 5E.

Po uliciach a v krčmách sa šeptá o takzvanom smrteľnom prekliatí: vysilujúcej chorobe postihúcej všetkých, ktorí kedy povstali z mŕtvych. Obete chudnú a chorľavejú každým dňom čoraz viacej sa blížiac smrti ktorej predtým unikli.

Keď konečne podľahnú smrti, nemôžu byť už znovu vzkriesení a ani nikto iní, nezáležiac na tom, či boli zachránení v minulosti. Chrámy a učenci svätej mágie si nevedia rady s týmto prekliatím, ktoré postihlo celý región a možno aj celý svet.

Príčinou sa zdá byť artefakt mágie smrti zvaný Obchodník s dušami, ktorý sa nachádza v Chult, záhadnom poloostrove na juhu, obkolesený pohorím a plný dažďového pralesa.

Parametre:
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Odporúčaný vek:
12+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Rok vydania:
2017
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje