D&D RPG 5E Eberron: Rising From the Last War
V tejto knihe nájdu hráči aj páni jaskýň všetko potrebné pre hranie RPG Dungeons & Dragons vo svete Eberron - vojnou strhaný svet plný mágiou poháňanými technológiami, vzducholoďami a blesko-vlakmi, kde sa miešajú noirové záhady s hrdinským dobrodružstvom. Podarí sa Eberronu vstúpiť do novej éry, alebo sa opäť ponorí do tieňa vojny. Spojte v jedno mágiu a vynálezy pre zostrojenie fenomenálnych objektov ako Artificer - prvá oficialne vydaná class vydaná od Player's Handbook Vstúpte do sveta Eberronu v prvo-levelovom dobrodružstve situovanom v meste veží, Sharn. Ponorte sa do dobrodružstva s ľahko-použiteľnými lokáciami, doplnené o mapy vlakových tratí, bitkami poškodenými pevnosťami a padnutými mechanickými ozrutami. Preskúmajte Sharn, mesto mrakodrapov, vzducholodí, intríg a križovatiek pre ľudí z rôznych kútov vojnou zničeného sveta. Doplňte svoju postavu o nový herný element zvaný patrón skupiny - spoločné pozadie pre celú vašu partiu.Objavte 16 nových možností pre rasy a podrasy ako značka draka, ktorá magicky premení istých príslušníkov.Postavte sa voči príšerám zo sveta zničeného vojnou. Pripravte sa vydať do kraja Mournland, kde hustá hmla a mŕtvoly sú pokrútené mágiou.
Odporúčaný vek:
12 rokov
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Jazyk hry:
42,99 €
skladom posledné kusy
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

V tejto knihe nájdu hráči aj páni jaskýň všetko potrebné pre hranie RPG Dungeons & Dragons vo svete Eberron - vojnou strhaný svet plný mágiou poháňanými technológiami, vzducholoďami a blesko-vlakmi, kde sa miešajú noirové záhady s hrdinským dobrodružstvom. Podarí sa Eberronu vstúpiť do novej éry, alebo sa opäť ponorí do tieňa vojny.

Spojte v jedno mágiu a vynálezy pre zostrojenie fenomenálnych objektov ako Artificer - prvá oficialne vydaná class vydaná od Player's Handbook

Vstúpte do sveta Eberronu v prvo-levelovom dobrodružstve situovanom v meste veží, Sharn. Ponorte sa do dobrodružstva s ľahko-použiteľnými lokáciami, doplnené o mapy vlakových tratí, bitkami poškodenými pevnosťami a padnutými mechanickými ozrutami.

Preskúmajte Sharn, mesto mrakodrapov, vzducholodí, intríg a križovatiek pre ľudí z rôznych kútov vojnou zničeného sveta.

Doplňte svoju postavu o nový herný element zvaný patrón skupiny - spoločné pozadie pre celú vašu partiu.
Objavte 16 nových možností pre rasy a podrasy ako značka draka, ktorá magicky premení istých príslušníkov.
Postavte sa voči príšerám zo sveta zničeného vojnou.

Pripravte sa vydať do kraja Mournland, kde hustá hmla a mŕtvoly sú pokrútené mágiou.

Parametre:
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Odporúčaný vek:
12+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Rok vydania:
2019
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje