D&D RPG 5E Sword Coast Adventurer's Guide
Vitajte na pobreží meča, regiónu vo Faerûne, ktorý sa skladá zo širokého spektra žiarivých vzoroch dokonalosti civilizácie, kultúry, nebezpečných lokálov plných zla a hrôzou. Oblasť je divočina, ktorá ponúka každému bádateľovi rozsiahle príležitosti a zároveň sľubujúca aj veľké nebezpečenstvo. Aj keď je Sword Coast Adventurer’s Guide hodnotným zdrojom pre pánov jaskýň, bolo pripravené hlavne pre hráčov a ich postavy. V knihe sa nachádza spústa nových možností pre postavy, ktoré zaujmú a inšpirujú každého člena partie dobrodruhov. Kniha taktiež dodáva prostredie a príbeh, potrebné na dobrodružstvo v akejkoľvek časti pobrežia meča v zabudnutých ríšach.
Odporúčaný vek:
12 rokov
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Jazyk hry:
35,99 €
momentálne nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: momentálne nedostupné
Predajňa BB: momentálne nedostupné
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Vitajte na pobreží meča, regiónu vo Faerûne, ktorý sa skladá zo širokého spektra žiarivých vzoroch dokonalosti civilizácie, kultúry, nebezpečných lokálov plných zla a hrôzou. Oblasť je divočina, ktorá ponúka každému bádateľovi rozsiahle príležitosti a zároveň sľubujúca aj veľké nebezpečenstvo.

Aj keď je Sword Coast Adventurer’s Guide hodnotným zdrojom pre pánov jaskýň, bolo pripravené hlavne pre hráčov a ich postavy. V knihe sa nachádza spústa nových možností pre postavy, ktoré zaujmú a inšpirujú každého člena partie dobrodruhov. Kniha taktiež dodáva prostredie a príbeh, potrebné na dobrodružstvo v akejkoľvek časti pobrežia meča v zabudnutých ríšach.

Parametre:
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Odporúčaný vek:
12+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Rok vydania:
2015
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje