D&D RPG Out of the Abyss Book
Obsahom knihy je dobrodužstvo pre postavy lvl1-15 pre hru na hrdinov Dungeons & Dragons 5E. Underdark je podzemná krajina divov, rozsiahly a zamotaný labyrint, kde vládne strach. Je domovom hrozných príšer, ktoré nikdy nevideli denné svetlo. Práve tu temný elf Gromph Baenre, arcimág z Menzoberranzanu, vykúzlil odporné kúzlo, ktoré malo rozdúchať magickú energiu, ktorá zaplavuje Underdark a otvoriť portál do pekelných plání Abyssu. Čo, ale vkročí cez portál prekvapí aj jeho a od tohoto momentu šialenstvo, ktoré prestupuje Underdarkom sa stupňuje and hrozí, že otrase do základov celý Forgotten realm. Zastavte šialenstvo predtým ako Vás pohltí! is a subterranean wonderland, a vast and twisted labyrinth where fear reigns. It is the home of horrific monsters that have never seen the light of day. It is here that the dark elf Gromph Baenre, Archmage of Menzoberranzan, casts a foul spell meant to ignite a magical energy that suffuses the Underdark and tears open portals to the demonic Abyss. What steps through surprises even him, and from that moment on, the insanity that pervades the Underdark escalates and threatens to shake the Forgotten Realms to its foundations. Stop the madness before it consumes you!
Odporúčaný vek:
12 rokov
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Jazyk hry:
42,99 €
momentálne nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: momentálne nedostupné
Predajňa BB: momentálne nedostupné
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Obsahom knihy je dobrodužstvo pre postavy lvl1-15 pre hru na hrdinov Dungeons & Dragons 5E.

Underdark je podzemná krajina divov, rozsiahly a zamotaný labyrint, kde vládne strach. Je domovom hrozných príšer, ktoré nikdy nevideli denné svetlo. Práve tu temný elf Gromph Baenre, arcimág z Menzoberranzanu, vykúzlil odporné kúzlo, ktoré malo rozdúchať magickú energiu, ktorá zaplavuje Underdark a otvoriť portál do pekelných plání Abyssu. Čo, ale vkročí cez portál prekvapí aj jeho a od tohoto momentu šialenstvo, ktoré prestupuje Underdarkom sa stupňuje and hrozí, že otrase do základov celý Forgotten realm. Zastavte šialenstvo predtým ako Vás pohltí!

is a subterranean wonderland, a vast and twisted labyrinth where fear reigns. It is the home of horrific monsters that have never seen the light of day. It is here that the dark elf Gromph Baenre, Archmage of Menzoberranzan, casts a foul spell meant to ignite a magical energy that suffuses the Underdark and tears open portals to the demonic Abyss. What steps through surprises even him, and from that moment on, the insanity that pervades the Underdark escalates and threatens to shake the Forgotten Realms to its foundations. Stop the madness before it consumes you!

Parametre:
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Odporúčaný vek:
12+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Rok vydania:
2015
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje