D&D RPG 5E - Mythic Odysseys of Theros Book
Kniha slúži ako sprievodca svetom Theros z najpopulárnejšej kartovej hry Magic the Gathering pre hru na hrdinov Dungeons & Dragons 5E. Živé legendy kráčajú Therosom, svetom tvoreným samotnými bohmi a nadľudskými skutkami hrdinov. Od chrámov veštíc po 5 sfér podsvetia, šampióni bohov bojujú o ich priazeň - nesmrteľnosť a svoje miesto medzi živými legendami.  Vyberte si svoj nadprirodzený talent pri tvorbe postavy - sadu špeciálnych vlastností, ktorá vás privedie na cestu veľkého osudu, prejavte úctu jednému z pätnástim bohov a napíšte svoj diel bájí a ťažkých skúšok vo svete smrteľníkov, bohov a mŕtvych. Ktorým legendám sa rozhodnete postaviť - mocným hrdinom, nezvratným osudom, alebo titánom uväznenými bohmi? Kam až vás osud a intrigy nesmrteľných zavedú? Aký príbeh po sebe zanecháte, príbeh ospevovaný v panteóne mýtov a vpísaný medzi večné hviezdy oblohy? Vyberte si spomedzi nových rás ako napr. mýtické bytosti leonin a satýr, alebo spomedzi podtried ako napr. škola pre bardov výrečnosti(majstrov slova) a paladinský sľub slávy, potvrdenie osudu načrtnutého božskou prezieravosťou.  Stretnite mýtické monštrá, príšery, ktorých sila a renomé spôsobili, že sa stali žijúcim mýtom. Viac než jednoducho legendárne, tieto príšery majú schopnosti, ktoré sú výzvou pre samotných bohov. Získajte božské zbrane, význačné predmety bohov, ktoré dovoľujú vašej postave vyčnievať z radov hrdinov. Môžu byť darom od Vašeho božstva, alebo ich možno odvážne ukradnúť spod ich nosa v nekonečnom boji o ultimátnu moc.  
Odporúčaný vek:
12 rokov
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Jazyk hry:
40,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Kniha slúži ako sprievodca svetom Theros z najpopulárnejšej kartovej hry Magic the Gathering pre hru na hrdinov Dungeons & Dragons 5E.

Živé legendy kráčajú Therosom, svetom tvoreným samotnými bohmi a nadľudskými skutkami hrdinov. Od chrámov veštíc po 5 sfér podsvetia, šampióni bohov bojujú o ich priazeň - nesmrteľnosť a svoje miesto medzi živými legendami. 

Vyberte si svoj nadprirodzený talent pri tvorbe postavy - sadu špeciálnych vlastností, ktorá vás privedie na cestu veľkého osudu, prejavte úctu jednému z pätnástim bohov a napíšte svoj diel bájí a ťažkých skúšok vo svete smrteľníkov, bohov a mŕtvych.

Ktorým legendám sa rozhodnete postaviť - mocným hrdinom, nezvratným osudom, alebo titánom uväznenými bohmi? Kam až vás osud a intrigy nesmrteľných zavedú? Aký príbeh po sebe zanecháte, príbeh ospevovaný v panteóne mýtov a vpísaný medzi večné hviezdy oblohy?

Vyberte si spomedzi nových rás ako napr. mýtické bytosti leonin a satýr, alebo spomedzi podtried ako napr. škola pre bardov výrečnosti(majstrov slova) a paladinský sľub slávy, potvrdenie osudu načrtnutého božskou prezieravosťou. 

Stretnite mýtické monštrá, príšery, ktorých sila a renomé spôsobili, že sa stali žijúcim mýtom. Viac než jednoducho legendárne, tieto príšery majú schopnosti, ktoré sú výzvou pre samotných bohov.
 
Získajte božské zbrane, význačné predmety bohov, ktoré dovoľujú vašej postave vyčnievať z radov hrdinov. Môžu byť darom od Vašeho božstva, alebo ich možno odvážne ukradnúť spod ich nosa v nekonečnom boji o ultimátnu moc.

 

Parametre:
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Odporúčaný vek:
12+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
nezávislý
Rok vydania:
2020
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje