D&D Waterdeep - Dungeon of the Mad Mage (HC)
Obsahom knihy je pokračovanie dobrodužstva Waterdeep: Dragon Heist a je pre postavy lvl5-20 pre hru na hrdinov Dungeons & Dragons 5E. V meste Waterdeep sa nachádza krčma zvaná Zývajúci portál, pomenovaná po veľkej jame v hlavnej miestnosti. Na spodu tejto rozpadajúcej sa šachty je jaskynný labyrint, ktorému sa vyhýbajú, okrem najodvážnejších, všetci dobrodruhovia. Známe ako Podhorie, táto jaskyňa je domovom šialeného kúzelníka Halastera Blackcloaka. Pridlho žil šialený mág v týchto zabudnutých hlbinách, osídlujúc svoje dúpä príšerami, pascami a záhadami. Otázka prečo to robí zdrojom vravy v krčme.  
Odporúčaný vek:
12 rokov
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Jazyk hry:
38,99 €
momentálne nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: momentálne nedostupné
Predajňa BB: momentálne nedostupné
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Obsahom knihy je pokračovanie dobrodužstva Waterdeep: Dragon Heist a je pre postavy lvl5-20 pre hru na hrdinov Dungeons & Dragons 5E.

V meste Waterdeep sa nachádza krčma zvaná Zývajúci portál, pomenovaná po veľkej jame v hlavnej miestnosti. Na spodu tejto rozpadajúcej sa šachty je jaskynný labyrint, ktorému sa vyhýbajú, okrem najodvážnejších, všetci dobrodruhovia. Známe ako Podhorie, táto jaskyňa je domovom šialeného kúzelníka Halastera Blackcloaka. Pridlho žil šialený mág v týchto zabudnutých hlbinách, osídlujúc svoje dúpä príšerami, pascami a záhadami. Otázka prečo to robí zdrojom vravy v krčme.

 

Parametre:
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Odporúčaný vek:
12+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Rok vydania:
2018
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje