D&D RPG - Guildmaster´s Guide to Ravnica book
Preskúmajte mestský svet naplnený dobrodružstvom, intrigami až po okraj v tejto knihe prostredia pre kampaň pre Dungeons & Dragons 5e. Nepoľavujúca hmla bezútešného dažďa visí nad vrcholmi veží Ravnici. Mestskí občania, otužilí voči počasiu, vo svojej úžasnej rôznorodosti si žijú svoj každodenný život na rušných trhoch a v temných uličkách. Nad všetkým vládne desať cechov - kriminálnych syndikátov, vedeckých inštitúcii, cirkevných hierarchii, vojenských síl, právnych súdov, bzučiacich rojov a rozzúrených bánd - súperiacich o moc, bohatstvo a vplyv. Tieto cechy sú základom rozloženia síl Ravnice. Existujú už tisícročia a každá má svoju vlastnú podstatu, funkciu v spoločnosti, vlastný rôznorodý súbor rás a príšer a svoju vlastnú podkultúru. Ich história je popretkávaná vojnami, intrigami a politickými machináciami ako sa snažili o nadvládu nad svetom.
Odporúčaný vek:
12 rokov
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Jazyk hry:
42,99 €
skladom posledné kusy
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Preskúmajte mestský svet naplnený dobrodružstvom, intrigami až po okraj v tejto knihe prostredia pre kampaň pre Dungeons & Dragons 5e.

Nepoľavujúca hmla bezútešného dažďa visí nad vrcholmi veží Ravnici. Mestskí občania, otužilí voči počasiu, vo svojej úžasnej rôznorodosti si žijú svoj každodenný život na rušných trhoch a v temných uličkách. Nad všetkým vládne desať cechov - kriminálnych syndikátov, vedeckých inštitúcii, cirkevných hierarchii, vojenských síl, právnych súdov, bzučiacich rojov a rozzúrených bánd - súperiacich o moc, bohatstvo a vplyv.

Tieto cechy sú základom rozloženia síl Ravnice. Existujú už tisícročia a každá má svoju vlastnú podstatu, funkciu v spoločnosti, vlastný rôznorodý súbor rás a príšer a svoju vlastnú podkultúru. Ich história je popretkávaná vojnami, intrigami a politickými machináciami ako sa snažili o nadvládu nad svetom.

Parametre:
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Odporúčaný vek:
12+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Rok vydania:
2018
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje