D&D RPG 5E: Tales from the Shadow
Vitajte v ríši Tieňov, na miestach tajomného očarenia, pod dohľadom obyvateľov, pri ktorých je ťažké rozhodnúť či sú viac divní, alebo úžasní. Od hodovacích sál prastarých Fey bytostí, plných machinácií, klamu a nebezpečenstva k minimálne rovnako nebezpečným zákutiam temných hvozdov a ruín minulosti! V tomto 192-stranovom zväzku nájdete: - 14 dobrodružstiev, vhodných pre úrovne 1–8, hrateľných samostatne alebo kampaňovo na pokračovanie. Príbeh obsahuje rôzne zápletky a stretnutia, od konfrontácie s nebezpečnými a prefíkanými tvormi, cez riešenie záhad až po finálne zmarenie zlovoľných intríg! Pozadie príbehu sa spája s legendárnym Tieňovým grimoárom a jeho tajomstvami. - 28 plnofarebných máp a desiatky ilustrácií. Plne kompatibilné so sadou pravidiel 5. vydania.
Odporúčaný vek:
12 rokov
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
36,99 €
skladom posledné kusy
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Vitajte v ríši Tieňov, na miestach tajomného očarenia, pod dohľadom obyvateľov, pri ktorých je ťažké rozhodnúť či sú viac divní, alebo úžasní. Od hodovacích sál prastarých Fey bytostí, plných machinácií, klamu a nebezpečenstva k minimálne rovnako nebezpečným zákutiam temných hvozdov a ruín minulosti!

V tomto 192-stranovom zväzku nájdete:

- 14 dobrodružstiev, vhodných pre úrovne 1–8, hrateľných samostatne alebo kampaňovo na pokračovanie. Príbeh obsahuje rôzne zápletky a stretnutia, od konfrontácie s nebezpečnými a prefíkanými tvormi, cez riešenie záhad až po finálne zmarenie zlovoľných intríg! Pozadie príbehu sa spája s legendárnym Tieňovým grimoárom a jeho tajomstvami.

- 28 plnofarebných máp a desiatky ilustrácií.

Plne kompatibilné so sadou pravidiel 5. vydania.

Parametre:
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Odporúčaný vek:
12+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
John Joseph Adams
Rok vydania:
2022
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje