D&D RPG 5E - Ghosts of Saltmarsh
Saltmarsh je tichá dedinka usadená na pobreží azurového mora, ktorej hrozí zničenie. Pašeráci vedú svoje lode do tajných zátok, odhodlaní podrezať kohokoľvek bezočivého dosť na to, aby im skrížili cestu. Krutí sahuagíni sa zhromažďujú pod vlnami, pripravujúc sa na výpad na pobrežné mestá. Utopení námorníci, neprirodzene prebudení k životu temnou mágiou kráčajú vpred hľadajúc odplatu. Kult zabudnutého boha vzťahuje ruku z umierajúceho prístavu, hladný po čerstvých obetiach a odhodlaných posluhovačoch. Kým Saltmarsh spí, zlo, ktoré sa ho snaží vyplieniť rastie. Úlohou hrdinov bude povstať, aby udržali vlny na uzde. Ghosts of Saltmarsh spája jedny z najpopulárnejších dobrodružstiev z prvej edície Dungeons & Dragons, vrátane klasickej série vodných dobrodružstiev a jedny z najlepších námorných dobrodružstiev z Dungeon magazínu: The Sinister Secret of Saltmarsh Danger at Dunwater The Final Enemy Salvage Operation Isle of the Abbey Tammeraut’s Fate The Styes   Všetky dobrodružstvá boli adaptované pre piatu edíciu. Ďalej táto kniha obsahuje detaily prístavného mesta Saltmarsh, ako aj plno štartovných smerov pre dobrodružstvá. Vyskúšajte všetky príbehy v námornej kampani hrajúc za postavy od levelu 1 po level 12, alebo nechajte sa inšpirovať kúskami príbehov, ktoré sa dajú použiť v akejkoľvek kampani. Na konci nájdete aj mechaniky pre súboj lodí, nové magické predmety, monštrá a iné! "Saltmarsh séria je stále hodnotená ako jedno z najpopulárnejších D&D dobrodružstiev", povedal Mike Mearls, kreatívny riaditeľ pre D&D. "S koreňmi v dobrodružstvách na oceánoch, to bol jasný krok pre vylepšenie o ďaľšie námorné dobrodružstvá a robustné pravidlá pre vedenie námornej kampane." Napnite plachty, zdvihnite kotvu a nastavte kurz, smer, dobrodružstvo!
Odporúčaný vek:
12 rokov
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Jazyk hry:
38,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Saltmarsh je tichá dedinka usadená na pobreží azurového mora, ktorej hrozí zničenie. Pašeráci vedú svoje lode do tajných zátok, odhodlaní podrezať kohokoľvek bezočivého dosť na to, aby im skrížili cestu. Krutí sahuagíni sa zhromažďujú pod vlnami, pripravujúc sa na výpad na pobrežné mestá. Utopení námorníci, neprirodzene prebudení k životu temnou mágiou kráčajú vpred hľadajúc odplatu. Kult zabudnutého boha vzťahuje ruku z umierajúceho prístavu, hladný po čerstvých obetiach a odhodlaných posluhovačoch. Kým Saltmarsh spí, zlo, ktoré sa ho snaží vyplieniť rastie. Úlohou hrdinov bude povstať, aby udržali vlny na uzde.

Ghosts of Saltmarsh spája jedny z najpopulárnejších dobrodružstiev z prvej edície Dungeons & Dragons, vrátane klasickej série vodných dobrodružstiev a jedny z najlepších námorných dobrodružstiev z Dungeon magazínu:

  • The Sinister Secret of Saltmarsh
  • Danger at Dunwater
  • The Final Enemy
  • Salvage Operation
  • Isle of the Abbey
  • Tammeraut’s Fate
  • The Styes

 

Všetky dobrodružstvá boli adaptované pre piatu edíciu. Ďalej táto kniha obsahuje detaily prístavného mesta Saltmarsh, ako aj plno štartovných smerov pre dobrodružstvá. Vyskúšajte všetky príbehy v námornej kampani hrajúc za postavy od levelu 1 po level 12, alebo nechajte sa inšpirovať kúskami príbehov, ktoré sa dajú použiť v akejkoľvek kampani. Na konci nájdete aj mechaniky pre súboj lodí, nové magické predmety, monštrá a iné!

"Saltmarsh séria je stále hodnotená ako jedno z najpopulárnejších D&D dobrodružstiev", povedal Mike Mearls, kreatívny riaditeľ pre D&D. "S koreňmi v dobrodružstvách na oceánoch, to bol jasný krok pre vylepšenie o ďaľšie námorné dobrodružstvá a robustné pravidlá pre vedenie námornej kampane."

Napnite plachty, zdvihnite kotvu a nastavte kurz, smer, dobrodružstvo!

Parametre:
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Odporúčaný vek:
12+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Rok vydania:
2019
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje