D&D RPG 5E Tales from the yawning portal
Obsahom knihy je 7 dobrodužstiev pre hru na hrdinov Dungeons & Dragons 5E. Keď na mestečko Waterdeep padá tma a uhlíky v krbe v krčme Yawning Portal žiaria už len tmavo-červenou farbou, dobrodruhovia zo všetkých kútov Forgotten Realms a iných svetov rozprávajú príbehy a šíria klebety o temných podzemiach a stratených pokladoch. Niektoré z táranín, ktoré počúva Durnan, barman krčmy Yawning Portal sú inšpirované miestami a udalosťami v preďalekých krajinách celého D&D multiverza a tieto príbehy boli zozbierané do jednej knihy. Tento zväzok obsahuje 7 najzaujímavejších podzemí z 40+ ročnej histórie Dungeons & Dragons. Niektoré sú už klasika, ktoré pohostili nespočetné množstvo dobrodruhov, zatiaľ čo iné sú najpopulárnejšie medzi dobrodruhmi, ktoré boli kedy vytlačené. Začiatky týchto príbehov sú teraz vo Vašich rukách. Najviac prerozprávané podzemia D&D sú teraz časťou Vašeho repertoáru moderných dobrodružstiev. Užite si ich a hlavne pamätajte, nechajte si zopár prázdnych papierov s postavami, môžu sa hodiť. Táto kniha dáva hráčom a pánovi jaskyne prístup k dobrodružstvám, magickým predmetom a smrteľne nebezpečným monštrám, ktoré všetky boli aktualizované pre pravidlá piatej edície. Tales from the Yawning Portal obsahuje nasledujúce dobrodružstvá: Against the GiantsDead in ThayForge of FuryHidden Shrine of TamoachanSunless CitadelTomb of HorrorsWhite Plume Mountain
Odporúčaný vek:
12 rokov
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Jazyk hry:
44,99 €
objednáme pre vás
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: objednáme pre vás
Predajňa BB: objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Obsahom knihy je 7 dobrodužstiev pre hru na hrdinov Dungeons & Dragons 5E.

Keď na mestečko Waterdeep padá tma a uhlíky v krbe v krčme Yawning Portal žiaria už len tmavo-červenou farbou, dobrodruhovia zo všetkých kútov Forgotten Realms a iných svetov rozprávajú príbehy a šíria klebety o temných podzemiach a stratených pokladoch. Niektoré z táranín, ktoré počúva Durnan, barman krčmy Yawning Portal sú inšpirované miestami a udalosťami v preďalekých krajinách celého D&D multiverza a tieto príbehy boli zozbierané do jednej knihy.

Tento zväzok obsahuje 7 najzaujímavejších podzemí z 40+ ročnej histórie Dungeons & Dragons. Niektoré sú už klasika, ktoré pohostili nespočetné množstvo dobrodruhov, zatiaľ čo iné sú najpopulárnejšie medzi dobrodruhmi, ktoré boli kedy vytlačené.

Začiatky týchto príbehov sú teraz vo Vašich rukách. Najviac prerozprávané podzemia D&D sú teraz časťou Vašeho repertoáru moderných dobrodružstiev. Užite si ich a hlavne pamätajte, nechajte si zopár prázdnych papierov s postavami, môžu sa hodiť.

Táto kniha dáva hráčom a pánovi jaskyne prístup k dobrodružstvám, magickým predmetom a smrteľne nebezpečným monštrám, ktoré všetky boli aktualizované pre pravidlá piatej edície.

Tales from the Yawning Portal obsahuje nasledujúce dobrodružstvá:

Against the Giants
Dead in Thay
Forge of Fury
Hidden Shrine of Tamoachan
Sunless Citadel
Tomb of Horrors
White Plume Mountain

Parametre:
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Odporúčaný vek:
12+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
nezávislý
Rok vydania:
2017
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje