D&D RPG 5E: The Wild Beyond the Witchlight
Kniha je doplnkom hry Dungeons & Dragons 5th Edition. Prvé dobrodružstvo D&D situované primárne vo svete Feywild, predstavenie dvoch nových rás a návrat niektorých klasických postáv z bohatej histórie Dungeons & Dragons! Raz za 8 rokov, sa úžasný karneval Witchlight pretne s normálnym svetom! Jeho majitelia pán Witch a pán Light poznajú množstvo trikov, ktoré upútajú najnáročnejšieho diváka. Je však možné, že predstavenia skrývajú viac ako sa môže zdať na prvý pohľad! Karneval je bránou do fantastického sveta Feywild, nepodobnému čomukoľvek z panstiev Matéria. Čas k tomuto svetu nebol milostivý a čakajú ho ťažké chvíle, ak sa nenájde nikto, kto by zastavil plány čarodejníc zo spolku Presýpacích hodín. Kniha vezme dobroduhov od Witchlight karnevalu po Prismeer, krásneho sveta Feywild. Jej obsah je navrhnutý pre postavy úrovne 1 až 8. Vnútri nájdete mapu karnevalu z jednej strany a Prismeer zo strany druhej. Preskúmajte svet za závojom a navštívte ríšu Víl. Karneval Witchlight(začiatok dobrodružstva), ktorý slúži ako prechod do sveta Feywild, tak môže byť zakomponovaný do akéhokoľvek prostredia kampane. Pridáva 2 nové možnosti pre minulosť postáv: stratený Fey(pre postavy, ktoré vyrástli vo Feywild) a pomocník Witchlight karnevalu, ktorý tam pracuje. Obsahuje tiež 2 rasy na hranie: Fairy(víla), alebo Harengon(rasa humanoidných zajacov). Všetky stretnutia v tomto dobrodružstve obsahujú tiež nesúbojové možnosti, ktoré dávajú hráčom priestor na rozmýšlanie a roleplay. Klasické postavy z 1980 D&D opäť uzrú svetlo sveta ako napríklad: Warduke, Strongheart a Kelek!
Odporúčaný vek:
12 rokov
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
40,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Kniha je doplnkom hry Dungeons & Dragons 5th Edition.

Prvé dobrodružstvo D&D situované primárne vo svete Feywild, predstavenie dvoch nových rás a návrat niektorých klasických postáv z bohatej histórie Dungeons & Dragons!

Raz za 8 rokov, sa úžasný karneval Witchlight pretne s normálnym svetom! Jeho majitelia pán Witch a pán Light poznajú množstvo trikov, ktoré upútajú najnáročnejšieho diváka. Je však možné, že predstavenia skrývajú viac ako sa môže zdať na prvý pohľad!

Karneval je bránou do fantastického sveta Feywild, nepodobnému čomukoľvek z panstiev Matéria. Čas k tomuto svetu nebol milostivý a čakajú ho ťažké chvíle, ak sa nenájde nikto, kto by zastavil plány čarodejníc zo spolku Presýpacích hodín.

Kniha vezme dobroduhov od Witchlight karnevalu po Prismeer, krásneho sveta Feywild. Jej obsah je navrhnutý pre postavy úrovne 1 až 8. Vnútri nájdete mapu karnevalu z jednej strany a Prismeer zo strany druhej.

Preskúmajte svet za závojom a navštívte ríšu Víl. Karneval Witchlight(začiatok dobrodružstva), ktorý slúži ako prechod do sveta Feywild, tak môže byť zakomponovaný do akéhokoľvek prostredia kampane. Pridáva 2 nové možnosti pre minulosť postáv: stratený Fey(pre postavy, ktoré vyrástli vo Feywild) a pomocník Witchlight karnevalu, ktorý tam pracuje. Obsahuje tiež 2 rasy na hranie: Fairy(víla), alebo Harengon(rasa humanoidných zajacov). Všetky stretnutia v tomto dobrodružstve obsahujú tiež nesúbojové možnosti, ktoré dávajú hráčom priestor na rozmýšlanie a roleplay. Klasické postavy z 1980 D&D opäť uzrú svetlo sveta ako napríklad: Warduke, Strongheart a Kelek!

Parametre:
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Odporúčaný vek:
12+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Rok vydania:
2021
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje