D&D RPG 5E Adventure Strixhaven: A Curriculum of Chaos
Obsahom knihy sú 4 dobrodužstvá pre postavy lvl1-10 pre hru na hrdinov Dungeons & Dragons 5E. Najväčšie mysle multiverza sa schádzajú na univerzite Strixhaven, kde profesori odovzdávajú tajomstvá dychtivým študentom a fakultný život je hektický. Avšak aj tu driemä nebezpečenstvo. Fakultné vtípky, nešťastné náhody, zlovestné zápletky a je len na vás stať sa hrdinami dňa. Strixhaven: A Curriculum of Chaos uvádza fantastické prostredie magickej univerzity Strixhaven z multiverza Magic: The Gathering a poskytuje pravidlá na tvorbu postáv ako študentov jednej z jej piatich fakúlt. Hráči sa môžu sžiť so svojimi postavami a prostredím v rámci štyroch dobrodužstiev, ktoré sa dajú hrať samostatne, alebo spoločne od levelu 1 po level 10. Každé dobrodružstvo popisuje jeden akademický rok plný honby za školskými úspechmi, fakultných vtípkov, nových priateľstiev, skrytých nástrah a možno aj ľúbostných románikov. Táto kniha naviac obsahuje plagát s mapou školských priestorov univerzity Strixhaven na jednej strane a mapy jednotlivých lokácii na druhej strane. Hráči začínajú ako študenti prvého ročníku, ktorí študujú, socializujú sa a prežívajú dobrodružstvá až do promócii. Prežite D&D novými pohľadmi akademickými výzvami, mimoškolskými aktivitami a prácami a preskúmajte rozkvetajúce vťahy na pôde školy. Hráči si môžu vytvoriť postavu novej rasy Owlinov, príbuzných sov, ktorí študujú na univerzite. Kniha pridáva viaceré možnosti pri tvorbe postáv vrátane featov a minulostí. Nové kúzla a magické predmety pomôžu hráčom cítiť sa so svojimi postavami a fakultami, ktoré si vybrali spojení špeciálnymi putom. Stretnite sa s viac ako 40 magickými, mysterióznymi príšerami a NPC v beštiári. univerzita Strixhaven môže byť jednoducho zakomponovaná do akéhokoľvek D&D sveta, alebo kampane s priloženými pravidlami pre dobrodružstvá ako študenti mágie.
Odporúčaný vek:
12 rokov
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Jazyk hry:
40,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Obsahom knihy sú 4 dobrodužstvá pre postavy lvl1-10 pre hru na hrdinov Dungeons & Dragons 5E.

Najväčšie mysle multiverza sa schádzajú na univerzite Strixhaven, kde profesori odovzdávajú tajomstvá dychtivým študentom a fakultný život je hektický. Avšak aj tu driemä nebezpečenstvo. Fakultné vtípky, nešťastné náhody, zlovestné zápletky a je len na vás stať sa hrdinami dňa.

Strixhaven: A Curriculum of Chaos uvádza fantastické prostredie magickej univerzity Strixhaven z multiverza Magic: The Gathering a poskytuje pravidlá na tvorbu postáv ako študentov jednej z jej piatich fakúlt. Hráči sa môžu sžiť so svojimi postavami a prostredím v rámci štyroch dobrodužstiev, ktoré sa dajú hrať samostatne, alebo spoločne od levelu 1 po level 10. Každé dobrodružstvo popisuje jeden akademický rok plný honby za školskými úspechmi, fakultných vtípkov, nových priateľstiev, skrytých nástrah a možno aj ľúbostných románikov.

Táto kniha naviac obsahuje plagát s mapou školských priestorov univerzity Strixhaven na jednej strane a mapy jednotlivých lokácii na druhej strane.

Hráči začínajú ako študenti prvého ročníku, ktorí študujú, socializujú sa a prežívajú dobrodružstvá až do promócii.

Prežite D&D novými pohľadmi akademickými výzvami, mimoškolskými aktivitami a prácami a preskúmajte rozkvetajúce vťahy na pôde školy.

Hráči si môžu vytvoriť postavu novej rasy Owlinov, príbuzných sov, ktorí študujú na univerzite.

Kniha pridáva viaceré možnosti pri tvorbe postáv vrátane featov a minulostí.

Nové kúzla a magické predmety pomôžu hráčom cítiť sa so svojimi postavami a fakultami, ktoré si vybrali spojení špeciálnymi putom.

Stretnite sa s viac ako 40 magickými, mysterióznymi príšerami a NPC v beštiári.
univerzita Strixhaven môže byť jednoducho zakomponovaná do akéhokoľvek D&D sveta, alebo kampane s priloženými pravidlami pre dobrodružstvá ako študenti mágie.

Parametre:
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Odporúčaný vek:
12+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Rok vydania:
2022
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje