Deck of Stories: Highwater Booster
Systém Deck of Stories je to pravé orechové pre každého Dungeon Mastera, Pána jaskyne, alebo jednoducho rozprávača príbehov! Ide o mimioriadne šikovného pomocníka, či vytvárate vlastný svet pre vašu novú RPG kampaň, alebo potrebujete prekonať spisovateľský blok pri práci na vašej poviedke! Deck of Stories: High Water Booster rozširuje možné príbehové rozvetvenia o tematické karty venované prostrediu pirátskych lodí, prístavných krčiem a tajomstvám morských hlbín, na ktoré už storočia nezasvietilo slnečné svetlo!
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
7,99 €
skladom posledné kusy
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Systém Deck of Stories je to pravé orechové pre každého Dungeon Mastera, Pána jaskyne, alebo jednoducho rozprávača príbehov! Ide o mimioriadne šikovného pomocníka, či vytvárate vlastný svet pre vašu novú RPG kampaň, alebo potrebujete prekonať spisovateľský blok pri práci na vašej poviedke!

Deck of Stories: High Water Booster rozširuje možné príbehové rozvetvenia o tematické karty venované prostrediu pirátskych lodí, prístavných krčiem a tajomstvám morských hlbín, na ktoré už storočia nezasvietilo slnečné svetlo!

Obsah hry:

18 príbehových kariet

Parametre:
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
nezávislý
Výrobca:
Rok vydania:
2020
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje