Deck of Stories: Jungle Booster
Systém Deck of Stories je to pravé orechové pre každého Dungeon Mastera, Pána jaskyne, alebo jednoducho rozprávača príbehov! Ide o mimioriadne šikovného pomocníka, či vytvárate vlastný svet pre vašu novú RPG kampaň, alebo potrebujete prekonať spisovateľský blok pri práci na vašej poviedke! Deck of Stories: Jungle Booster rozširuje možné príbehové rozvetvenia o tematické karty venované divokému prostrediu pralesa! Navštívte končiny plné nepriechodnej kveteny, zabudnutých chrámov, ľudožravých nebezpečenstiev, ale aj nesmiernej krásy a života.
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
7,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Systém Deck of Stories je to pravé orechové pre každého Dungeon Mastera, Pána jaskyne, alebo jednoducho rozprávača príbehov! Ide o mimioriadne šikovného pomocníka, či vytvárate vlastný svet pre vašu novú RPG kampaň, alebo potrebujete prekonať spisovateľský blok pri práci na vašej poviedke!

Deck of Stories: Jungle Booster rozširuje možné príbehové rozvetvenia o tematické karty venované divokému prostrediu pralesa! Navštívte končiny plné nepriechodnej kveteny, zabudnutých chrámov, ľudožravých nebezpečenstiev, ale aj nesmiernej krásy a života.

Obsah hry:

18 príbehových kariet s tematikou Džungle

Parametre:
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
nezávislý
Výrobca:
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje