Deck of Stories: Volume 1
Systém Deck of Stories je to pravé orechové pre každého Dungeon Mastera, Pána jaskyne, alebo jednoducho rozprávača príbehov! Deck of Stories: Volume 1 vám môže poslúžiť ako mimoriadne šikovný pomocník, či vytvárate vlastný svet pre vašu novú RPG kampaň, alebo potrebujete prekonať spisovateľský blok pri práci na vašej poviedke! Séria Deck of Stories pracuje s prehľadným ORC rozprávačským systémom. Každá z kariet je označená jedným z trojice písmen (O,R,C), vďaka čomu viete, kedy je jej použitie najvhodnejšie (ide len o odporúčanie, váš príbeh môže byť predsa jediný svojho druhu!). Zostáva vám len zamiešať karty a vybrať si z nich 3. Zoraďte ich a máte príbeh založený na troch fázach: (O - opening) Úvodná akcia – pomôže vám flexibilne vytvoriť začiatok príbehu a ponúka niekoľko neodolateľných herne-príbehových lahôdok. (R - rising) Jadro – do rozbehnutého príbehu pridá nečakané prekvapenie, zmenu smeru rozprávania, či zápletku, ktorá môže tvoriť samotné jadro príbehu a je zároveň neotrelá a zábavná. (C - climatic action) Vyústenie – moment, na ktorý ste čakali či už vy, alebo vaša herná skupina! Čerešnička na torte, koruna príbehu a zážitok, na ktorý sa nezabúda! Karty Deck of Stories poskytujú dostatok informácií a vodítok na to, aby ste mohli začať svoj príbeh, zároveň však ponechávajú dostatok priestoru na vlastné nápady a váš osobný rozprávačský rukopis. V spodnej časti každej karty sú otázky, ktoré môžu pomôcť rozpliesť príbehové nitky a dodať mu väčšiu hĺbku, či šmrnc. Ukazujú napr. nápad na možný konflikt či predstavenie nových postáv a lokácií. Balenie obsahuje aj niekoľko prázdnych kariet, ktoré sú určené na zaznamenanie vašich vlastných nápadov. Celá séria Deck of Stories je navzájom jednoducho kombinovateľná, vďaka čomu flexibilne dopĺňa rôzne témy a žánre vašich budúcich príbehov.  
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
19,99 €
momentálne nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: momentálne nedostupné
Predajňa BB: momentálne nedostupné
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Systém Deck of Stories je to pravé orechové pre každého Dungeon Mastera, Pána jaskyne, alebo jednoducho rozprávača príbehov! Deck of Stories: Volume 1 vám môže poslúžiť ako mimoriadne šikovný pomocník, či vytvárate vlastný svet pre vašu novú RPG kampaň, alebo potrebujete prekonať spisovateľský blok pri práci na vašej poviedke!

Séria Deck of Stories pracuje s prehľadným ORC rozprávačským systémom. Každá z kariet je označená jedným z trojice písmen (O,R,C), vďaka čomu viete, kedy je jej použitie najvhodnejšie (ide len o odporúčanie, váš príbeh môže byť predsa jediný svojho druhu!). Zostáva vám len zamiešať karty a vybrať si z nich 3. Zoraďte ich a máte príbeh založený na troch fázach:

  • (O - opening) Úvodná akcia – pomôže vám flexibilne vytvoriť začiatok príbehu a ponúka niekoľko neodolateľných herne-príbehových lahôdok.
  • (R - rising) Jadro – do rozbehnutého príbehu pridá nečakané prekvapenie, zmenu smeru rozprávania, či zápletku, ktorá môže tvoriť samotné jadro príbehu a je zároveň neotrelá a zábavná.
  • (C - climatic action) Vyústenie – moment, na ktorý ste čakali či už vy, alebo vaša herná skupina! Čerešnička na torte, koruna príbehu a zážitok, na ktorý sa nezabúda!

Karty Deck of Stories poskytujú dostatok informácií a vodítok na to, aby ste mohli začať svoj príbeh, zároveň však ponechávajú dostatok priestoru na vlastné nápady a váš osobný rozprávačský rukopis. V spodnej časti každej karty sú otázky, ktoré môžu pomôcť rozpliesť príbehové nitky a dodať mu väčšiu hĺbku, či šmrnc. Ukazujú napr. nápad na možný konflikt či predstavenie nových postáv a lokácií. Balenie obsahuje aj niekoľko prázdnych kariet, ktoré sú určené na zaznamenanie vašich vlastných nápadov.

Celá séria Deck of Stories je navzájom jednoducho kombinovateľná, vďaka čomu flexibilne dopĺňa rôzne témy a žánre vašich budúcich príbehov.

 

Obsah hry:

50 kariet

Parametre:
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
nezávislý
Výrobca:
Rok vydania:
2020
Herné rozšírenia
Deck of Stories: Gothic Booster
skladom, odosielame čo najskôr
7,99 €
Deck of Stories: Hell Booster
skladom, odosielame čo najskôr
7,99 €
Deck of Stories: Highwater Booster
skladom posledné kusy
7,99 €
Deck of Stories: Jungle Booster
skladom, odosielame čo najskôr
7,99 €
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje