Decrypto CZ
V slovnej párty hre Decrypto súperia 2 tímy. Ide o to, kto prvý vylúšti šifrovanú správu druhého tímu.  Každý tím má svoju zástenu, na ktorej je miesto na 4 karty. Práve tam sa skryjú slová pred druhým tímom.  V prvom kole si jeden hráč z každého tímu vylosuje kartu s tromi číslicami 1 - 4 (napr. 4-2-1). Podľa tejto karty napovedá ostatným členom svojho tímu a tí sa snažia uhádnuť, ktoré slová a v akom poradí majú použiť. V druhom kole opäť každý člen tímu napovedá ostatným a druhý tím sa pokúša uhádnuť správny číselný kód. Hra končí vo chvíli, keď niektorý z tímu uhádne správne dva kódy (stáva sa víťazom), alebo dvakrát urobí chybu (prehráva).    
Odporúčaný vek:
12 rokov
Dĺžka hry:
15-45 min.
Počet hráčov:
3-8 hráčov
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
19,99 €
Skladom, odosielame ihneď
Pridať medzi obľúbené
Predajňa BA: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

V slovnej párty hre Decrypto súperia 2 tímy. Ide o to, kto prvý vylúšti šifrovanú správu druhého tímu. 

Každý tím má svoju zástenu, na ktorej je miesto na 4 karty. Práve tam sa skryjú slová pred druhým tímom.  V prvom kole si jeden hráč z každého tímu vylosuje kartu s tromi číslicami 1 - 4 (napr. 4-2-1). Podľa tejto karty napovedá ostatným členom svojho tímu a tí sa snažia uhádnuť, ktoré slová a v akom poradí majú použiť. V druhom kole opäť každý člen tímu napovedá ostatným a druhý tím sa pokúša uhádnuť správny číselný kód. Hra končí vo chvíli, keď niektorý z tímu uhádne správne dva kódy (stáva sa víťazom), alebo dvakrát urobí chybu (prehráva).

 

 

Obsah hry:

2 zásteny, 48 kariet s kódmi, 110 kariet so slovami, 8 žetónov, presýpacie hodiny, záznamový blok

 

Parametre:
Počet hráčov:
3-8 hráčov
Dĺžka hry:
15-45 min.
Odporúčaný vek:
12+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Thomas Dagenais-Lespérance
Rok vydania:
2018
Hodnotenie hry
Katka
25.3.2021
Dostali sme tuto hru od svagrovcov, ktori ziadne hry nehravaju, takze sme boli dost skepticki. Ale musim povedat, ze prijemne prekvapila. Zobrali sme ju na chatu a ocarila vsetkych znamych, hrali sme ju kazdy den a stale neomrzela. Po niekolkych kolach uz je dost narocne vymyslat napovedy tak, aby ich super okamzite nepochopil a nespojil s predchadzajucimi. Da sa hrat aj s vacsimi detmi, odhadom od 10 rokov.
1 Hodnotenie
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje