Dračí poklad
V temnej jaskyni sa skrýva drahocenný poklad, ktorý stráži nebezpečný drak. Ale skupinu statočných škriatkov nič nevystraší. Vydajte sa spoločne na dobrodružnú výpravu a pokúste sa získať dračí poklad skôr, než sa drak vráti do svojej jaskyne. Cesta lesom ale nie je vôbec jednoduchá, musíte nájsť 3 kľúče k truhlici. Kto bude pri poklade ako prvý? Drak alebo statoční škriatkovia?Dračí poklad je jednoduchá kooperatívna hra, ktorú zvládnu aj najmenší hráči od 4 rokov. Hráči predstavujú skupinku statočných škriatkov, ktorí chcú získať drakov poklad, no musia sa k jeho jaskyni dostať skôr ako sa vráti drak. Cestou lesom ale musia nájsť tri stratené kľúče k truhlici s pokladom. Počas hry prikladajú kartičky, ktorými vytvárajú cestu vedúcu k jaskyni s pokladom. Pokiaľ však hráči vytiahnu kartičku draka, znamená to, že sa drak blíží.
Odporúčaný vek:
4 roky
Dĺžka hry:
20 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
14,99 €
dlhodobo nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: dlhodobo nedostupné
Predajňa BB: dlhodobo nedostupné
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

V temnej jaskyni sa skrýva drahocenný poklad, ktorý stráži nebezpečný drak. Ale skupinu statočných škriatkov nič nevystraší. Vydajte sa spoločne na dobrodružnú výpravu a pokúste sa získať dračí poklad skôr, než sa drak vráti do svojej jaskyne. Cesta lesom ale nie je vôbec jednoduchá, musíte nájsť 3 kľúče k truhlici. Kto bude pri poklade ako prvý? Drak alebo statoční škriatkovia?
Dračí poklad je jednoduchá kooperatívna hra, ktorú zvládnu aj najmenší hráči od 4 rokov. Hráči predstavujú skupinku statočných škriatkov, ktorí chcú získať drakov poklad, no musia sa k jeho jaskyni dostať skôr ako sa vráti drak. Cestou lesom ale musia nájsť tri stratené kľúče k truhlici s pokladom. Počas hry prikladajú kartičky, ktorými vytvárajú cestu vedúcu k jaskyni s pokladom. Pokiaľ však hráči vytiahnu kartičku draka, znamená to, že sa drak blíží.

Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
20 min.
Odporúčaný vek:
4+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Gina Manola
Rok vydania:
2014
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje