Dream On!
Sny sú niekedy veľmi živé a máte pocit, že sa to celé deje naozaj. Ale keď sa zobudíte, je ťažké si ich pamätať. Keď sa o sne porozprávate s prieteľmi, tak s trochou šťastia si ich môžete uchovať v pamäti po celý život.   Dream on! je hra o rozprávaní príbehov, v ktorej hráči spoločne vytvárajú sen. Používajú na to tzv. snové karty, z ktorých počas 2 minút musia vytvoriť príbeh - sen. Po uplynutí času sa snažia zapamätať si, čo sa vo sne prihodilo a v akom poradí. Získavajú body podľa toho koľko detailov si správne zapamätali. Na konci hry si spočítajú body, aby zistili koľko snov si zapamätali.
Odporúčaný vek:
7 rokov
Dĺžka hry:
15-20 min.
Počet hráčov:
2-8 hráčov
Jazyk hry:
nezávislý
19,99 €
Objednáme pre Vás
Predajňa BA: Objednáme pre Vás
Predajňa BB: Objednáme pre Vás
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Sny sú niekedy veľmi živé a máte pocit, že sa to celé deje naozaj. Ale keď sa zobudíte, je ťažké si ich pamätať. Keď sa o sne porozprávate s prieteľmi, tak s trochou šťastia si ich môžete uchovať v pamäti po celý život.  

Dream on! je hra o rozprávaní príbehov, v ktorej hráči spoločne vytvárajú sen. Používajú na to tzv. snové karty, z ktorých počas 2 minút musia vytvoriť príbeh - sen. Po uplynutí času sa snažia zapamätať si, čo sa vo sne prihodilo a v akom poradí. Získavajú body podľa toho koľko detailov si správne zapamätali. Na konci hry si spočítajú body, aby zistili koľko snov si zapamätali.

Parametre:
Počet hráčov:
2-8 hráčov
Dĺžka hry:
15-20 min.
Odporúčaný vek:
7+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Alexandre Droit, Julien Prothière
Rok vydania:
2017
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje