Drop it
Drop it je spoločenská hra pre celú rodinu. Hra vyžaduje šikovnosť, taktiku aj trochu šťastia. Skvelo sa pobavíte a napätie pri hre vydrží až do posledného dielika. Hra obsahuje herný stojanček s 2 variantami hry - s farbami, či tvarmi.  Úlohou hráčo je postupne vhadzovať do herného stojančeka drevené dieliky. Body získate podľa toho, akej najvyššej linie dielik dosahuje, a či sa dotýka bonusových koliesok. Ale pozor! Nesmiete porušiť žiadny zo zákazov. Je zakázané dotknúťt sa vhodeným herním dielikom rovnakých tvarov alebo farieb, ktoré sú už v stojančeku alebo vyznačené po jeho obvode. Pokiaľ sa tak stane, nedostanete žiadny bod. Víťazom sa stáva hráč, ktorý má na konci hry, po vhodení všetkých svojich dielikov, najviac bodov. 
Dĺžka hry:
20 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
24,99 €
Dlhodobo nedostupné
Predajňa BA: Dlhodobo nedostupné
Predajňa BB: Dlhodobo nedostupné
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Drop it je spoločenská hra pre celú rodinu. Hra vyžaduje šikovnosť, taktiku aj trochu šťastia. Skvelo sa pobavíte a napätie pri hre vydrží až do posledného dielika. Hra obsahuje herný stojanček s 2 variantami hry - s farbami, či tvarmi. 

Úlohou hráčo je postupne vhadzovať do herného stojančeka drevené dieliky. Body získate podľa toho, akej najvyššej linie dielik dosahuje, a či sa dotýka bonusových koliesok. Ale pozor! Nesmiete porušiť žiadny zo zákazov. Je zakázané dotknúťt sa vhodeným herním dielikom rovnakých tvarov alebo farieb, ktoré sú už v stojančeku alebo vyznačené po jeho obvode. Pokiaľ sa tak stane, nedostanete žiadny bod.

Víťazom sa stáva hráč, ktorý má na konci hry, po vhodení všetkých svojich dielikov, najviac bodov. 

Obsah hry:
  • herný stojan
  • 36 drevených herých dielikov
  • 4 drevené kocky
  • bodovacia doska
  • 4 bočné diely
  • 2 lišty na podstavec
  • 4 bodovacie žetóny
  • 8 žolíkov
  • pravidlá
Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
20 min.
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Bernhard Lach, Uwe Rapp
Rok vydania:
2018
Podobné hry
7+
10’
2
Objednáme pre Vás
17,99 €
11,99 €
Objednáme pre Vás
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje