Dunajský pohár - tradícia Osadníkov

Už pätnásť rokov sa súťaží o titul majstra Slovenska v hre Osadníci z Katanu (Catan) na podujatí s názvom Dunajský pohár.

Aj tento rok vás pozývajú jeho organizátori Dilli a Vlado, aby ste ukázali svoje vyjednávacie a taktické schopnosti a zasúťažili si, vyhrali ceny od Albi, ale najmä sa zahrali dosýta túto dlhé roky obľúbenú spoločenskú hru.

Dunajský pohár sa uskutoční v nedeľu 24. marca v herni bratislavského iHRYska na Trenčianskej 47. (Herňu nájdete v blízkosti trhoviska na Miletičovej ulici. Do herne sa vstupuje schodíkmi za predajňou. Nakoľko budeme hrať v nedeľu, predajňa bude zatvorená.)

Prezentácia hráčov bude od 9:00 do 9:45,
začiatok prvého kola asi o 10:00,
predpokladaný koniec o 17:00. 
Vyhlásenie výsledkov a rozdanie cien o 17:30.

Zúčastniť sa môžu hráči, ktorí majú aspoň 10 rokov a poznajú pravidlá.

Maximálny počet účastníkov je z kapacitných dôvodov stanovený na 80. Prednosť majú vopred zaregistrovaní hráči, ak prídu do 9:45.

Registrovať na Dunajský pohár sa môžete krátkym e-mailom v tvare: meno, priezvisko, nick (ak chcete). Ako predmet správy uveďte: REGISTRACIA DP. To všetko pošlite na  turnajebratislava(zavinac)gmail.com.

Vopred zaregistrovaní hráči zaplatia 2,50 €. Všetci, ktorí sa prihlásia na turnaj až priamo na mieste, zaplatia 3 €.

Na ceny od firmy Albi sa môžu tešiť nielen traja najlepší hráči turnaja, ale aj jeden vylosovaný prítomný účastník.

Turnaj bude štvorkolový. Hrať sa bude podľa upresňujúcich pravidiel, ktoré nájdete tu: http://www.spolocenskehry.sk/content/view/10/28/

Povinnosťou každého hráča je odohrať všetky štyri kolá. Kto odíde predčasne, automaticky sa vzdáva možnosti štartovať na Dunajskom pohári v budúcnosti.

Z Dunajského pohára postupujú hráči na medzinárodné majstrovstvá ČR do Prahy. Tieto sa konajú vždy na jeseň.

Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje