Edenia
Táto hra je  bohužiaľ dlhodobo nedostupná, ale ponúkame vám nejaké zaujímavé alternatívy - Tsuro, Tsuro : Phoenix Rising, Tsuro of the sea Ocitáte sa v čase, kedy je najvhodnejší čas vydať sa na Edeniu, legendárnu planétu s nekonečnými pastvinami. Objavujte vesmír, navštevujte nádherné planéty, odhaľujte zabudnuté artefakty a snažte sa nájsť najrýchlejšiu cestu k víťazstvu na Edenii. Edenia je zábavná hra, v ktorej sa ovce žijúce na vyprahnutej spustnutej planéte rozhodli, že sa vydajú do vesmíru, aby si našli novú planétu, na ktorej sa môžu pásť. Každý hráč hrá s tromi ovcami, rozhoduje sa, po ktorej z ciest vesmírom sa chce vydať, aby sa dostal na Edeniu, kolonizuje planéty, na ktoré po ceste narazí a postupne odhaľuje dielik po dieliku vesmír. Edenia je veľmi pekne graficky spracovaná rodinná hra, s peknými figúrkami ovečiek, rýchla na zahranie s nenáročnými pravidlami.
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
30 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
29,99 €
dlhodobo nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: dlhodobo nedostupné
Predajňa BB: dlhodobo nedostupné
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Táto hra je  bohužiaľ dlhodobo nedostupná, ale ponúkame vám nejaké zaujímavé alternatívy - Tsuro, Tsuro : Phoenix Rising, Tsuro of the sea

Ocitáte sa v čase, kedy je najvhodnejší čas vydať sa na Edeniu, legendárnu planétu s nekonečnými pastvinami. Objavujte vesmír, navštevujte nádherné planéty, odhaľujte zabudnuté artefakty a snažte sa nájsť najrýchlejšiu cestu k víťazstvu na Edenii.

Edenia je zábavná hra, v ktorej sa ovce žijúce na vyprahnutej spustnutej planéte rozhodli, že sa vydajú do vesmíru, aby si našli novú planétu, na ktorej sa môžu pásť. Každý hráč hrá s tromi ovcami, rozhoduje sa, po ktorej z ciest vesmírom sa chce vydať, aby sa dostal na Edeniu, kolonizuje planéty, na ktoré po ceste narazí a postupne odhaľuje dielik po dieliku vesmír.

Edenia je veľmi pekne graficky spracovaná rodinná hra, s peknými figúrkami ovečiek, rýchla na zahranie s nenáročnými pravidlami.

Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
30 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Matthieu Lanvin
Rok vydania:
2016
Užitočné odkazy:
Podobné hry
skladom, odosielame čo najskôr
9,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje