Empatia
Empatia je pôvodná česká hra ilustrovaná známou výtvarníčkou Marií Brožovou, s ktorou spoznáte svojich spoluhráčov trochu lepšie. Ktorá karta sa hráčovi bude páčiť najviac a ktorú si vyberie ako ďalšiu v poradí? V hre sa budete snažiť čo najlepšie odhadnúť svojich spoluhráčov, priestor dostane vzájomná empatia a znalosť povahy ostatných hráčov.  Na Empatii je tiež výborné, že ponúka dve herné varianty. Zatiaľ čo pri prvom spôsobe hry hráči súťažia proti sebe a hádajú, ktoré dve karty sa obdarovanému hráčovi budú najviac páčiť a získavajú za to body, pri druhom spôsobe hráči spolupracujú a snažia sa získať čo najviac bodov. 
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
30 min.
Počet hráčov:
2-7 hráčov
Jazyk hry:
nezávislý
24,99 €
Dlhodobo nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa BA: Dlhodobo nedostupné
Predajňa BB: Dlhodobo nedostupné
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Empatia je pôvodná česká hra ilustrovaná známou výtvarníčkou Marií Brožovou, s ktorou spoznáte svojich spoluhráčov trochu lepšie. Ktorá karta sa hráčovi bude páčiť najviac a ktorú si vyberie ako ďalšiu v poradí? V hre sa budete snažiť čo najlepšie odhadnúť svojich spoluhráčov, priestor dostane vzájomná empatia a znalosť povahy ostatných hráčov. 

Na Empatii je tiež výborné, že ponúka dve herné varianty. Zatiaľ čo pri prvom spôsobe hry hráči súťažia proti sebe a hádajú, ktoré dve karty sa obdarovanému hráčovi budú najviac páčiť a získavajú za to body, pri druhom spôsobe hráči spolupracujú a snažia sa získať čo najviac bodov. 

Obsah hry:
  • 68 obrázkových kariet
  • súprava tipovacích kariet po 12 kartiet
  • 7 figúrok delfínov
  • obojstranný herný plán
  • 6 súprav tipovacích kariet po 6 kariet
  • 3 drahokamy
  • pravidlá
Parametre:
Počet hráčov:
2-7 hráčov
Dĺžka hry:
30 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Jan Vodička
Rok vydania:
2017
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje