Ex Libris (česká verzia)
V hre Ex Libris sa stanete zberateľmi vzácnych kníh. Práve sa uvoľnilo miesto Veľkého knihovníka, prestížne (a dobre platené) miesto. A všetci knihomoli oň majú záujem. Musíte zaujať starostu a mestskú radu, aby ste toto miesto získali. A preto musíte rozšíriť svoju knižnú zbierku. Budete posielať na nákupy svojich spolupracovníkov, aby pre vás získali tie najzaujímavejšie knihy. A nejde len o to knihy získať, knižný inšpektor bude posudzovať abecedný poriadok, pestrosť titulov, stabilitu políc a tiež to, či náhodou nevlastníte nejaké zakázané knihy. Ex Libris využíva obľúbený herný mechanizmus „worker placement“- umiestňovaním vašich pracovníkov spúšťate rôzne akcie, pomocou ktorých získavate knihy do svojej zbierky. Ponuka akcií je v každom kole premenlivá a každá hra tedy ponúka iné možnosti. Dôležitou súčasťou hry sú karty s viac ako 500 vymyslenými knižnými titulmi. Srdce každého knihomoľa pri tejto hre zaplesá!
Odporúčaný vek:
10 rokov
Dĺžka hry:
35 min.
Počet hráčov:
1-4 hráči
Jazyk hry:
43,99 €
Skladom, odosielame ihneď
Predajňa BA: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

V hre Ex Libris sa stanete zberateľmi vzácnych kníh. Práve sa uvoľnilo miesto Veľkého knihovníka, prestížne (a dobre platené) miesto. A všetci knihomoli oň majú záujem. Musíte zaujať starostu a mestskú radu, aby ste toto miesto získali. A preto musíte rozšíriť svoju knižnú zbierku. Budete posielať na nákupy svojich spolupracovníkov, aby pre vás získali tie najzaujímavejšie knihy. A nejde len o to knihy získať, knižný inšpektor bude posudzovať abecedný poriadok, pestrosť titulov, stabilitu políc a tiež to, či náhodou nevlastníte nejaké zakázané knihy.

Ex Libris využíva obľúbený herný mechanizmus „worker placement“- umiestňovaním vašich pracovníkov spúšťate rôzne akcie, pomocou ktorých získavate knihy do svojej zbierky. Ponuka akcií je v každom kole premenlivá a každá hra tedy ponúka iné možnosti. Dôležitou súčasťou hry sú karty s viac ako 500 vymyslenými knižnými titulmi. Srdce každého knihomoľa pri tejto hre zaplesá!

Parametre:
Počet hráčov:
1-4 hráči
Dĺžka hry:
35 min.
Odporúčaný vek:
10+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Adam P. McIver
Rok vydania:
2019
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje