EXIT: Tajemné muzeum
Čaká vás posledný deň dovolenky v nádhernej Florencii. Prechádzate sa uličkami mesta, keď vás zrazu zastihne dážď. Rýchlo sa snažíte niekde schovať, keď v tom narazíte na pekne oblečeného muža. Spiklenecky vám vtisne do ruky podivnú mramorovú doštičku a brožúrku múzea, zamumle niečo o poklade Santa Marie, o voľných vstupenkách a dobrej zábave a zasa zmizne v hustom daždi. Poklad a voľné vstupenky? To vás nikto nemusí dvakrát presviedčať. Ale pri vstupe do impozantného múzea nevidíta nikde nikoho. Dokonca aj pokladňa je zatvorená. Otočíte sa na odchod a v tom sa vám pred nosom zabuchnú obrovské dvere. Ste tu zamknutí. Vydesene sa obzeráte okolo seba. Druhý východ je zablokovaný turniketom s čudným symbolom. Ale počkať, nevideli ste tento symbol už niekde? A vtedy to pochopíte. Musíte vyriešiť všetky hádanky v múzeu, aby ste sa dostali von. Ak sa vám to nepodarí, stanú sa aj z vás výstavné kusy... V hre EXIT: Tajemné muzeum budete postupovať podľa kariet s úlohami a rébusmi, pomôžu vám nápovedy a odpovede. To, či ste na dobrej ceste, vám pomôže rozlúštiť dešifrovací kotúč. Hra je určená na jedno hranie pre 1 až 4 hráčov, a je odporúčaná pre začiatočníkov.   
Odporúčaný vek:
10 rokov
Dĺžka hry:
60-120 min.
Počet hráčov:
1-4 hráči
Jazyk hry:
14,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Čaká vás posledný deň dovolenky v nádhernej Florencii. Prechádzate sa uličkami mesta, keď vás zrazu zastihne dážď. Rýchlo sa snažíte niekde schovať, keď v tom narazíte na pekne oblečeného muža. Spiklenecky vám vtisne do ruky podivnú mramorovú doštičku a brožúrku múzea, zamumle niečo o poklade Santa Marie, o voľných vstupenkách a dobrej zábave a zasa zmizne v hustom daždi. Poklad a voľné vstupenky? To vás nikto nemusí dvakrát presviedčať. Ale pri vstupe do impozantného múzea nevidíta nikde nikoho. Dokonca aj pokladňa je zatvorená. Otočíte sa na odchod a v tom sa vám pred nosom zabuchnú obrovské dvere. Ste tu zamknutí. Vydesene sa obzeráte okolo seba. Druhý východ je zablokovaný turniketom s čudným symbolom. Ale počkať, nevideli ste tento symbol už niekde? A vtedy to pochopíte. Musíte vyriešiť všetky hádanky v múzeu, aby ste sa dostali von. Ak sa vám to nepodarí, stanú sa aj z vás výstavné kusy...

V hre EXIT: Tajemné muzeum budete postupovať podľa kariet s úlohami a rébusmi, pomôžu vám nápovedy a odpovede. To, či ste na dobrej ceste, vám pomôže rozlúštiť dešifrovací kotúč. Hra je určená na jedno hranie pre 1 až 4 hráčov, a je odporúčaná pre začiatočníkov. 

 

Parametre:
Počet hráčov:
1-4 hráči
Dĺžka hry:
60-120 min.
Odporúčaný vek:
10+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2020
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje