Exploding Kittens Party Pack
Explodujúce mačičky opäť vybuchujú! A v novej hrajúcej krabičke! Nová verzia tejto bláznivej hry umožňuje hru až pre desiatich hráčov, pričom v pravidlách nájdete úpravy pre rôzne počty hráčov. Preto sa samozrejmě musí zvýšiť aj množstvo kariet, takže v novej krabičke nájdete ako karty z pôvodnej hry, tak z rozšírenia Imploding Kittens a tiež karty z mobilnej aplikácie. No a samozrejme to všetko je uložené v novej hrajúcej krabičke! Tu si môžete vypočuť, čo vás čaká po otvorení tejto krabičky Exploding Kittens je skvelá, zábavná hra vhodná pre všetkých milovníkov mačiek a explózií. Postupne si ťaháte karty z kopy, až kým nevytiahnete mačku. Mačka znamená výbuch a vy ste prehrali. Našťastie máte k dispozícii aj karty, ktorými zneškodníte mačku, aby ste nevybuchli, ale tiež útočné karty, ktorými poškodíte súperom napríklad tak, že im posuniete vašu výbušnú mačičku. Podarí sa vám obstáť v skúške života a prežiť útok výbušných mačiek?
Odporúčaný vek:
7 rokov
Dĺžka hry:
15 min.
Počet hráčov:
2-10 hráčov
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
34,99 €
Skladom, odosielame ihneď
Pridať medzi obľúbené
Predajňa BA: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Explodujúce mačičky opäť vybuchujú! A v novej hrajúcej krabičke!

Nová verzia tejto bláznivej hry umožňuje hru až pre desiatich hráčov, pričom v pravidlách nájdete úpravy pre rôzne počty hráčov. Preto sa samozrejmě musí zvýšiť aj množstvo kariet, takže v novej krabičke nájdete ako karty z pôvodnej hry, tak z rozšírenia Imploding Kittens a tiež karty z mobilnej aplikácie. No a samozrejme to všetko je uložené v novej hrajúcej krabičke!

Tu si môžete vypočuť, čo vás čaká po otvorení tejto krabičky

Exploding Kittens je skvelá, zábavná hra vhodná pre všetkých milovníkov mačiek a explózií. Postupne si ťaháte karty z kopy, až kým nevytiahnete mačku. Mačka znamená výbuch a vy ste prehrali. Našťastie máte k dispozícii aj karty, ktorými zneškodníte mačku, aby ste nevybuchli, ale tiež útočné karty, ktorými poškodíte súperom napríklad tak, že im posuniete vašu výbušnú mačičku. Podarí sa vám obstáť v skúške života a prežiť útok výbušných mačiek?

Parametre:
Počet hráčov:
2-10 hráčov
Dĺžka hry:
15 min.
Odporúčaný vek:
7+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Matthew Inman, Elan Lee, Shane Small
Rok vydania:
2018
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje