You've got GEEKY problems
You've got GEEKY problems je rozšírenie určené predovšetkým geekom, s ich charakteristickými problémami :) You´ve got problems je zábavná kartová párty hra pre všetkých, ktorý majú zmysel pre humor. Vedieť lietať, mať perfektné zuby celý život bez návštevy zubára, alebo byť vždy najatraktívnejším v miestnosti... To všetko by bolo super, ale zrazu vám niekto prihodí problém - nikto vás nevidí a nepočuje, z uší vám lezú slimáky, alebo sa vždy nafúknete tak, že zaplníte celú miestnosť.  Každé kolo je jeden z hráčov "rozhodca". Ostatní hráči vyberú zo svojich kariet dve "perks" karty s rôznymi super vlastnosťami alebo výhodami. Potom si k nim však navzájom prihodia aj nejakú "problem" kartu. Rozhodca si musí potom vybrať niektorú z trojíc kariet, podľa svojho gusta. To zvyčajne sprevádza bujará konverzácia, argumentovanie a samozrejme smiech a zábava. 
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
30 min.
Počet hráčov:
3-15 hráčov
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
12,99 €
Skladom, odosielame ihneď
Predajňa BA: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

You've got GEEKY problems je rozšírenie určené predovšetkým geekom, s ich charakteristickými problémami :)

You´ve got problems je zábavná kartová párty hra pre všetkých, ktorý majú zmysel pre humor. Vedieť lietať, mať perfektné zuby celý život bez návštevy zubára, alebo byť vždy najatraktívnejším v miestnosti... To všetko by bolo super, ale zrazu vám niekto prihodí problém - nikto vás nevidí a nepočuje, z uší vám lezú slimáky, alebo sa vždy nafúknete tak, že zaplníte celú miestnosť. 

Každé kolo je jeden z hráčov "rozhodca". Ostatní hráči vyberú zo svojich kariet dve "perks" karty s rôznymi super vlastnosťami alebo výhodami. Potom si k nim však navzájom prihodia aj nejakú "problem" kartu. Rozhodca si musí potom vybrať niektorú z trojíc kariet, podľa svojho gusta. To zvyčajne sprevádza bujará konverzácia, argumentovanie a samozrejme smiech a zábava. 

Obsah hry:
  • 100 kariet
  • pravidlá
Parametre:
Počet hráčov:
3-15 hráčov
Dĺžka hry:
30 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Jack Dire
Rok vydania:
2017
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje