Free RPG Day - deň hier na hrdinov

Free RPG Day je deň, v ktorom sa stretávajú fanúšikovia hier na hrdinov. Skúmajú nové RPG, vymieňajú si zážitky či kontakty, prezerajú si všetko čo súvisí s ich hobby a v neposlednom radi si domov odnášajú kadečo pekné.

Oficiálne bol tento rok Free RPG Day v sobotu 25. júla - keďže sme však nevedeli, kedy nám dorazí krabica zošitov nových RPG, nemohli sme ho plánovať. Krabica prišla po víkende :) No my sa nevzdávame a proste sme našu iHRYskovú oslavu hier na hrdinov presunuli na 9. augusta.

Teda v nedeľu, 9. augusta, od 15.00 v bratislavskej herni iHRYska, ste vítaní prísť a zapojiť sa. Či už sa introvertne zašijete do kúta herne a budete si prezerať nové RPG, alebo sa zhlúčite a pokecáte s inými hráčmi... bude pre vás miesto. Budeme tam pre vás asi do siedmej večer.

Presnejší popis pod videom :)

Čo chystáme:

- one shoty (jednorazové, ochutnávkové hry, v ktorých sa na chvíľku stanete súčasťou dobrodružstva a zažijete ako sa RPG hrajú)

- maľovanie figúrok (s našimi kamarátmi z tabletopwargaming.sk)

- kopec nových RPG na prezretie (a podľa typu lístka si nejaké vezmete domov so sebou)

- kýble figúrok (originál D&D, ale aj z iných zdrojov, rovnako pekne využiteľných... a nielen fantasy, tešte sa na nejakých tých mechov a superhrdinov a podobne), z ktorých nejaké dostanete k vstupenke a nejaké si budete môcť kúpiť za super ceny

- kocky Oakie Doakie (so špeci zľavou pre návštevníkov)

- priestor na rozhovory, medzi vami či s ihryskáčmi

Vstupenky si môžete vybrať medzi dvoma typmi:

- klasická vstupenka (za 4,99) vám okrem vstupu zabezpečí 2 zošity z výberu RPG (kto prv príde... veď viete ako to je) a dve figúrky (tiež si budete vyberať)

- buržujská vstupenka (za 9,99) dodá okrem vstupu 4 zošity z výberu, 4 figúrky z výberu, no a ešte aj bonusový trojmesačný vstup do ROLL20 Premium (ak nevyužijete sami pre seba, isto potešíte svojho pána jaskyne)

- vstupenky si môžete kúpiť aj ak sa vám nepodarí prísť (vtedy nám zadajte dodaciu adresu do objednávky), alebo sa kvôli korone ostýchate (berieme ju primerane vážne, priestor bude vyvetraný, ľudia s rúškami)... do poznámky nám napíšte, čo by vás potešilo a spravíme čo sa dá, aby sme vám uchňapli niečo pekné a poslali kuriérom.

Tešíme sa na vás!

 

Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje