Grave Business
V zábavnej záhrobnej hre Grave Business sa z vás stane znalec temného umenia nekromancie! A máte plán...podnikateľský plán! Využite svoj zástup zombíkov na vykopávanie a rabovanie cenností z plytkých hrobov! To je zároveň skvelá možnosť na "zber" nových, čerstvých častí nebohých tiel, aby ste mali dosť materiálu na výrobu väčšieho množstva zombíkov a teda väčšiu pracovnú silu na vykopávanie väčšieho množstva hrobov! Skvelá cesta k nezdaneným záhrobkom...pardon, zárobkom! Žiaľ, rovnaký nápad dostali aj ostatní nekromanti a z vášho výnosného kšeftu sa stala oblasť konkurenčného boja! Začínate so zombíkmi rôznych hodnôt, ktorých na striedačku umiestňujete na rôzne miesta, kde môžete ich zahnívajúce končatiny využiť na kopanie hrobov, krádeže z laboratórií a trezorov konkurencie, alebo na útok na zombíkov vašich oponentov, v snahe zabrániť im v obohatení svojich pánov (Prípadne môžete konkurenčných zombíkov útokom rozobrať natoľko, že ich už nebude možné použiť!). Po umiestnení všetkých zombíkov, tieto umrlčie kreatúry vykonajú akciu, ktorú ste po nich chceli. Teda ukradnú časti tiel alebo poklady protivníkom a tí, čo kopú, vykopú riadok, stĺpec, či konkrétny priestor cintorína, ku ktorému sú priradení. Cintorín má obmedzený počet hrobov a niekedy budete musieť o lákavé miesta posledného odpočinku súťažiť. Hráči vtedy porovnávajú kombinovanú inteligenciu svojich "kopajúcich" zombíkov a ten, kto má vyššiu hodnotu, sa dostane k hrobu ako prvý. Vaše novonájdené časti tiel a vybavenie vykopaných pozostatkov, môžete následne využiť na "zostavenie" nových zombíkov, ktorí budú plniť vaše makabrózne priania! Ušľachtilým cieľom každého nekromanta, je mať na konci hry čo najvyšší počet nadobudnutých pokladov a nepoužitých častí tela.
Odporúčaný vek:
13 rokov
Dĺžka hry:
45-60 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
34,99 €
19,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

V zábavnej záhrobnej hre Grave Business sa z vás stane znalec temného umenia nekromancie! A máte plán...podnikateľský plán! Využite svoj zástup zombíkov na vykopávanie a rabovanie cenností z plytkých hrobov! To je zároveň skvelá možnosť na "zber" nových, čerstvých častí nebohých tiel, aby ste mali dosť materiálu na výrobu väčšieho množstva zombíkov a teda väčšiu pracovnú silu na vykopávanie väčšieho množstva hrobov! Skvelá cesta k nezdaneným záhrobkom...pardon, zárobkom! Žiaľ, rovnaký nápad dostali aj ostatní nekromanti a z vášho výnosného kšeftu sa stala oblasť konkurenčného boja!

Začínate so zombíkmi rôznych hodnôt, ktorých na striedačku umiestňujete na rôzne miesta, kde môžete ich zahnívajúce končatiny využiť na kopanie hrobov, krádeže z laboratórií a trezorov konkurencie, alebo na útok na zombíkov vašich oponentov, v snahe zabrániť im v obohatení svojich pánov (Prípadne môžete konkurenčných zombíkov útokom rozobrať natoľko, že ich už nebude možné použiť!).

Po umiestnení všetkých zombíkov, tieto umrlčie kreatúry vykonajú akciu, ktorú ste po nich chceli. Teda ukradnú časti tiel alebo poklady protivníkom a tí, čo kopú, vykopú riadok, stĺpec, či konkrétny priestor cintorína, ku ktorému sú priradení. Cintorín má obmedzený počet hrobov a niekedy budete musieť o lákavé miesta posledného odpočinku súťažiť. Hráči vtedy porovnávajú kombinovanú inteligenciu svojich "kopajúcich" zombíkov a ten, kto má vyššiu hodnotu, sa dostane k hrobu ako prvý.

Vaše novonájdené časti tiel a vybavenie vykopaných pozostatkov, môžete následne využiť na "zostavenie" nových zombíkov, ktorí budú plniť vaše makabrózne priania!

Ušľachtilým cieľom každého nekromanta, je mať na konci hry čo najvyšší počet nadobudnutých pokladov a nepoužitých častí tela.

Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
45-60 min.
Odporúčaný vek:
13+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Andy Van Zandt
Rok vydania:
2011
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje