My Father's Work
V hre My Father's Work sa ocitnete v koži šialených vedcov, ktorí po svojom otcovi získali ohromné panstvo a stránku z denníka, ktorá vám má napomôcť pri dokončení jeho makabróznych projektov. Hráči získavajú body za dokončené projekty, vylepšenia panstiev a rozvoj svojho mestečka.  Hráči musia svoje sily rozdeliť rovnomerne. Na konci každej generácie (každá hra trvá tri generácie) totiž prídu o všetky svoje experimenty a suroviny (váš potomok časom opäť získa jednu stránku z denníka a panstvo). Nevyhnete sa ani nájazdom rozzúrených dedinčanov, ktorým sa vaše experimenty ani trocha nepáčia. Hráč s najvyšším počtom bodov na konci tretej generácie vyhráva a stáva sa najobávanejším a najšialenejším z vedcov! Obrázky k tejto hre sú z prototypu hry a konečná podoba hry sa môže líšiť.
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
120 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
129,99 €
predobjednávka
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: predobjednávka
Predajňa BB: predobjednávka
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

V hre My Father's Work sa ocitnete v koži šialených vedcov, ktorí po svojom otcovi získali ohromné panstvo a stránku z denníka, ktorá vám má napomôcť pri dokončení jeho makabróznych projektov. Hráči získavajú body za dokončené projekty, vylepšenia panstiev a rozvoj svojho mestečka. 

Hráči musia svoje sily rozdeliť rovnomerne. Na konci každej generácie (každá hra trvá tri generácie) totiž prídu o všetky svoje experimenty a suroviny (váš potomok časom opäť získa jednu stránku z denníka a panstvo). Nevyhnete sa ani nájazdom rozzúrených dedinčanov, ktorým sa vaše experimenty ani trocha nepáčia. Hráč s najvyšším počtom bodov na konci tretej generácie vyhráva a stáva sa najobávanejším a najšialenejším z vedcov!

Obrázky k tejto hre sú z prototypu hry a konečná podoba hry sa môže líšiť.

Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
120 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Autor:
T. C. Petty III
Rok vydania:
2022
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje