Hero Realms Cardbox
Krabička, do ktorej sa zmestí až 500 Hero Realms kariet. Zároveň obsahuje 240 obalov, 4 oddeľovače, a promo kartu Captain Koska. Úspešná deckbuildingová hra Star Realms sa konečne dočkala prepracovania aj do fantasy sveta. Na rozdiel od svojho staršieho predchodcu však Hero Realms môžete rovno hrať až v štyroch hráčoch. Základná hra obsahuje aj pravidlá pre dvoch hráčov, no zároveň aj zaujímavé formáty pre štyroch hráčov - Free-For-All, Hunter, Hydra, či až pre šesť hráčov - Emperor, kde už budete potrebovať dve základné sady. Každý hráč začína hru s balíkom desiatich kariet obsahujúcim zlato (na nakupovanie) a zbrane (na boj). Každé kolo hráč začína s piatimi kartami dotiahnutými zo svojho balíka. K dispozícii je 80 kartový nakupovací balík, z ktorého je vždy vyložených 5 kariet, ktoré môže hráč nakúpiť vo svojom kole. Počas hry teda nakupujete ďalšie karty do svojho balíka a snažíte sa vo svojom kole vygenerovať čo najviac zlata na nákup, alebo čo najväčšiu útočnú silu, prípadne ďalšie efekty, v snahe zničiť súpera, či súperov.  Hero Realms je teda ako Star Realms silne konfrontačná hra, ktorá kombinuje veľkú mieru interakcie bojových kartoviek typu Magic: the Gathering a zábavnosť deckbuildingu. Zo základnou hrou vychádzajú tiež tématické balíčky venované jednotlivým typom hrdinov (klerik, bojovník, hraničiar, zlodej a kúzelník).
Dĺžka hry:
20 min.
Jazyk hry:
16,99 €
Objednáme pre Vás
Predajňa BA: Objednáme pre Vás
Predajňa BB: Objednáme pre Vás
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Krabička, do ktorej sa zmestí až 500 Hero Realms kariet. Zároveň obsahuje 240 obalov, 4 oddeľovače, a promo kartu Captain Koska.

Úspešná deckbuildingová hra Star Realms sa konečne dočkala prepracovania aj do fantasy sveta. Na rozdiel od svojho staršieho predchodcu však Hero Realms môžete rovno hrať až v štyroch hráčoch. Základná hra obsahuje aj pravidlá pre dvoch hráčov, no zároveň aj zaujímavé formáty pre štyroch hráčov - Free-For-All, Hunter, Hydra, či až pre šesť hráčov - Emperor, kde už budete potrebovať dve základné sady.

Každý hráč začína hru s balíkom desiatich kariet obsahujúcim zlato (na nakupovanie) a zbrane (na boj). Každé kolo hráč začína s piatimi kartami dotiahnutými zo svojho balíka. K dispozícii je 80 kartový nakupovací balík, z ktorého je vždy vyložených 5 kariet, ktoré môže hráč nakúpiť vo svojom kole. Počas hry teda nakupujete ďalšie karty do svojho balíka a snažíte sa vo svojom kole vygenerovať čo najviac zlata na nákup, alebo čo najväčšiu útočnú silu, prípadne ďalšie efekty, v snahe zničiť súpera, či súperov. 

Hero Realms je teda ako Star Realms silne konfrontačná hra, ktorá kombinuje veľkú mieru interakcie bojových kartoviek typu Magic: the Gathering a zábavnosť deckbuildingu. Zo základnou hrou vychádzajú tiež tématické balíčky venované jednotlivým typom hrdinov (klerik, bojovník, hraničiar, zlodej a kúzelník).

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt hero realms character pack

Obsah hry:
  • krabica
  • 240 obalov
  • 4 oddeľovače
  • 1 promo karta

Parametre:
Dĺžka hry:
20 min.
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Robert Dougherty, Darwin Kastle
Rok vydania:
2016
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje