HeroQuest: Against the Ogre Horde Quest Pack Expansion
V rozšírení Against the Ogre Horde pre RPG klasiku HeroQuest sa vy, cisárovi najväčší hrdinovia, musíte postaviť horde nebezpečných Ogreov! Len tí najodvážnejší sa odvážia čeliť týmto mocným bytostiam ničenia, vyžívajúcim sa v násilí a deštrukcii, zanechávajúcim za sebou spúšť. Nájdite ich podzemnú pevnosť a prebojujte sa cez dobre chránené tunely. Tam, v samom srdci hôr, nájdete sieň Ogre Lorda. Zničíte ho a zlomíte silu Ogre Hordy. Dávajte si však pozor, Ogreovia, kruté pasce a mágia chaosu sú na opačnej strane, ako vy. Pripravte na boj proti Horde. Bude to váš koniec, alebo len zárez na ceste k vybudovaniu vašej hrdinskej legendy?
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
90 min.
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Jazyk hry:
49,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

V rozšírení Against the Ogre Horde pre RPG klasiku HeroQuest sa vy, cisárovi najväčší hrdinovia, musíte postaviť horde nebezpečných Ogreov! Len tí najodvážnejší sa odvážia čeliť týmto mocným bytostiam ničenia, vyžívajúcim sa v násilí a deštrukcii, zanechávajúcim za sebou spúšť.

Nájdite ich podzemnú pevnosť a prebojujte sa cez dobre chránené tunely. Tam, v samom srdci hôr, nájdete sieň Ogre Lorda. Zničíte ho a zlomíte silu Ogre Hordy. Dávajte si však pozor, Ogreovia, kruté pasce a mágia chaosu sú na opačnej strane, ako vy.

Pripravte na boj proti Horde. Bude to váš koniec, alebo len zárez na ceste k vybudovaniu vašej hrdinskej legendy?

Parametre:
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Dĺžka hry:
90 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Stephen Baker
Rok vydania:
2024
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje