HeroQuest
HeroQuest je dnes už kultová stolovková variácia na RPG hry v štýle klasického Dungeons & Dragons! Podarí sa vám poraziť krutého čarodejníka Zargona a jeho prisluhovačov, získať poklad a odísť s ním z tohto bohmi zabudnutého miesta? Jeden z hráčov vystupuje ako herný majster (Pán jaskyne, prípadne Dungeon Master) a postupne odhaľuje priestory tajomného podzemného bludiska, v ktorom hráči putujú. Až štyria ďalší hráči môžu okúsiť klasické fantazijné archetypálne postavy (čarodejníka, elfa, trpaslíka alebo barbara) a vydávajú sa do dungeonov na fantasy výpravách. Prepracované plastové miniatúry a 3-D doplnky robia túto hru veľmi prístupnou. Táto hra bola vytvorená v spolupráci s Games Workshop, ktorý navrhol miniatúry a pomohol s mnohými výrobnými detailmi vrátane pozadia sveta a umenia v knihe pravidiel a knihe scenárov.
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
90 min.
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Jazyk hry:
129,99 €
Objednáme pre Vás
Pridať medzi obľúbené
Predajňa BA: Objednáme pre vás
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

HeroQuest je dnes už kultová stolovková variácia na RPG hry v štýle klasického Dungeons & Dragons!

Podarí sa vám poraziť krutého čarodejníka Zargona a jeho prisluhovačov, získať poklad a odísť s ním z tohto bohmi zabudnutého miesta?

Jeden z hráčov vystupuje ako herný majster (Pán jaskyne, prípadne Dungeon Master) a postupne odhaľuje priestory tajomného podzemného bludiska, v ktorom hráči putujú. Až štyria ďalší hráči môžu okúsiť klasické fantazijné archetypálne postavy (čarodejníka, elfa, trpaslíka alebo barbara) a vydávajú sa do dungeonov na fantasy výpravách. Prepracované plastové miniatúry a 3-D doplnky robia túto hru veľmi prístupnou.

Táto hra bola vytvorená v spolupráci s Games Workshop, ktorý navrhol miniatúry a pomohol s mnohými výrobnými detailmi vrátane pozadia sveta a umenia v knihe pravidiel a knihe scenárov.

Obsah hry:

hracia doska
31 miniatúr príšer
4 miniatúry hrdinov
15 kusov nábytku
10 kusov lebiek
4 plastové kusy potkanov
21 dvier do podzemia
93 hracích kariet
4 lama karty
kartónové dosky
kniha úloh
4 karty postáv
Game Master´s obrazovka
blok listov postáv
6 bielych bojových kociek
2 červené kocky
pravidlá

Parametre:
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Dĺžka hry:
90 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Stephen Baker
Rok vydania:
2022
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje