HeroQuest: Rise of the Dread Moon Quest Pack Expansion
Dramatický príbeh zrady a nepokojov v elfskom kráľovstve pokračuje a ako posledná záchrana máte v rozšírení HeroQuest: Rise of the Dread Moon Quest Pack, pre hru HeroQuest, za úlohu konečne oslobodiť Elethorna z pazúrov Zargorna! Vydajte sa na nebezpečné výpravy a hľadajte pomoc tajomnej spoločnosti, aby ste pomohli zastaviť Zargornove sily v zničení kráľovstva. Prejdete temným labyrintom vodných ciest, podzemným mestom a ešte oveľa nebezpečnejšími miestami. Pri tom všetko nesmiete strácať čas. Zargonove sily budú totiž s východom "strašného" Mesiaca stále silnejšie! Ponorte sa do dobrodružstva s desiatimi odvážnymi úlohami, úžasnými umeleckými dielami, 29 detailnými miniatúrami a plnofarebnými dlaždicami.
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
90 min.
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Jazyk hry:
46,99 €
skladom posledné kusy
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Dramatický príbeh zrady a nepokojov v elfskom kráľovstve pokračuje a ako posledná záchrana máte v rozšírení HeroQuest: Rise of the Dread Moon Quest Pack, pre hru HeroQuest, za úlohu konečne oslobodiť Elethorna z pazúrov Zargorna!

Vydajte sa na nebezpečné výpravy a hľadajte pomoc tajomnej spoločnosti, aby ste pomohli zastaviť Zargornove sily v zničení kráľovstva. Prejdete temným labyrintom vodných ciest, podzemným mestom a ešte oveľa nebezpečnejšími miestami. Pri tom všetko nesmiete strácať čas. Zargonove sily budú totiž s východom "strašného" Mesiaca stále silnejšie!

Ponorte sa do dobrodružstva s desiatimi odvážnymi úlohami, úžasnými umeleckými dielami, 29 detailnými miniatúrami a plnofarebnými dlaždicami.

Obsah hry:

kniha príbehu (obsahuje 10 úloh), 29 detailne vypracovaných miniatúr, 2 držiaky zrkadla, 58 kariet, herné dlaždice

Parametre:
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Dĺžka hry:
90 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2023
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje