Hra o manželství
Poznáte dobre svojho partnera či partnerku? Aké je jeho či jej obľúbené jedlo? Aké sú jeho a jej tajné sny? Hra o manželstve vám prináša celkom 600 otázok, vrátane vtipného kreslenia. Otázky sú rozdelené do troch kategórií. Pomocou otázok zahrievacích, záľudných a otázok na telo zistíte, ako dobre sa poznáte a po čom vaša drahá „polovička“ túži. Cieľom hry je odpovedať na otázky tak, ako si myslíte, že na otázku odpovie váš partner. Samozrejme sa snažíte v odpovediach zhodnúť. Nejde o to, za každú cenu vyhrať, ale užiť si príjemnú zábavu. Napriek tomu na víťaza potom čaká zaslúžená odmena … :) Hra nie je určená iba manželským párom! Je pre všetky páry, ktoré sa chcú pobaviť a dozvedieť se niečo viac o sobe.
Odporúčaný vek:
18 rokov
Dĺžka hry:
45 min.
Počet hráčov:
2 hráči
Jazyk hry:
23,99 €
Skladom, odosielame čím skôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Poznáte dobre svojho partnera či partnerku? Aké je jeho či jej obľúbené jedlo? Aké sú jeho a jej tajné sny? Hra o manželstve vám prináša celkom 600 otázok, vrátane vtipného kreslenia. Otázky sú rozdelené do troch kategórií. Pomocou otázok zahrievacích, záľudných a otázok na telo zistíte, ako dobre sa poznáte a po čom vaša drahá „polovička“ túži.

Cieľom hry je odpovedať na otázky tak, ako si myslíte, že na otázku odpovie váš partner. Samozrejme sa snažíte v odpovediach zhodnúť. Nejde o to, za každú cenu vyhrať, ale užiť si príjemnú zábavu. Napriek tomu na víťaza potom čaká zaslúžená odmena … :)

Hra nie je určená iba manželským párom! Je pre všetky páry, ktoré sa chcú pobaviť a dozvedieť se niečo viac o sobe.

Obsah hry:
  • 120 kariet s 600 otázkami
  • hrací plán
  • 2 zmazateľné tabuľky na odpovede
  • 3 zmazateľné fixy
  • 2 figúrky
  • 26 žetónov
  • pravidlá
Parametre:
Počet hráčov:
2 hráči
Dĺžka hry:
45 min.
Odporúčaný vek:
18+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2013
Hodnotenie hry
Eva
27.8.2017
Hru som kúpila na 10. výročie svadby a viac menej splnila moje očakávania. Samozrejme, niektoré otázky sú mierne mimo, ale na každej kartičke sa dá vybrať z 5 otázok (každý si teda môže vybrať, ktorá mu najviac sedí). "Cestovná" verzia môžu byť čisto kartičky s otázkami, avšak oplatí sa hrať hru podľa s plánikom podľa návodu. Páči sa mi celkové prevedenie hry, dizajn, plánik a žetóniky, spôsob odpovedania (píše sa na fixkami kartičky, odpovede sa po každej odpovedi zmažú - všetko je súčasťou balenia). Páčia sa mi detaily (nechcem veľa prezrádzať), ale jeden dám: Na začiatku napíše každý partner tajné prianie, ktoré mu musí partner v prípade výhry splniť. No a ja som vyhrala raňajky do postele :)
Eva
27.8.2017
Hru som kúpila na 10. výročie svadby a viac menej splnila moje očakávania. Samozrejme, niektoré otázky sú mierne mimo, ale na každej kartičke sa dá vybrať z 5. otázok (každý si teda môže vybrať, ktorá mu najviac sedí). "Cestovná" verzia môžu byť čisto kartičky s otázkami, avšak oplatí sa hrať hru s plánikom podľa návodu. Páči sa mi celkové prevedenie hry, dizajn, žetóniky, spôsob odpovedania (píše sa fixkami na kartičky, odpovede sa po každom kole zmažú - všetko je súčasťou balenia). Páčia sa mi detaily (nechcem veľa prezrádzať), ale jeden dám: Na začiatku napíše každý z hráčov tajné prianie, ktoré mu musí partner v prípade výhry splniť. No a ja som vyhrala raňajky do postele :)
Simona
3.1.2019
Super hra, len niektoré otázky trocha od veci.
3 Hodnotenia
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje