Jumanji CZ: drevená edícia
Ak sa nebojíte, zažijete rovnaké dobrodružstvo, ako zažíva rodina v rovnomennom filme. Hra začína hodom osemhrannej kocky a vy sa môžete vydať do nebezpečnej džungle na preteky s časom. Budú vás prenasledovať levy, zažijete stret s nosorožcom, útočiacimi krokodílmi a to je iba začiatok! Pomocou dekodéra odhaľte tajné správy, plňte rozličné výzvy a pripravte sa na sériu katastrôf! Zvládne sa aspoň jeden z členov vašej skupiny dostať do stredu hry skôr, ako sa džungľa zmení na nepriechodnú, smrtiacu pascu a zachráni vás tak od večného blúdenia džungľou? Hlavne nezabudnite! Nezačínajte hru, pokiaľ nemáte v úmysle ju dokončiť. Táto verzia hry Jumanji je spracovaná v elegantnej a praktickej drevenej krabičke, vhodnej na dobrodružné výpravy, aj domáce hranie!  
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
45 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
36,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Ak sa nebojíte, zažijete rovnaké dobrodružstvo, ako zažíva rodina v rovnomennom filme. Hra začína hodom osemhrannej kocky a vy sa môžete vydať do nebezpečnej džungle na preteky s časom. Budú vás prenasledovať levy, zažijete stret s nosorožcom, útočiacimi krokodílmi a to je iba začiatok!

Pomocou dekodéra odhaľte tajné správy, plňte rozličné výzvy a pripravte sa na sériu katastrôf! Zvládne sa aspoň jeden z členov vašej skupiny dostať do stredu hry skôr, ako sa džungľa zmení na nepriechodnú, smrtiacu pascu a zachráni vás tak od večného blúdenia džungľou?

Hlavne nezabudnite! Nezačínajte hru, pokiaľ nemáte v úmysle ju dokončiť.

Táto verzia hry Jumanji je spracovaná v elegantnej a praktickej drevenej krabičke, vhodnej na dobrodružné výpravy, aj domáce hranie!

 

Obsah hry:

1 hracia doska, 4 figúrky nosorožca, 1 presýpacie hodiny (45 sekúnd), 2 hracie kocky, 4 kocky s výzvou, 100 kariet výziev, 12 žetónov života, 1 dekodér, pravidlá

Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
45 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2022
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje