Kamionem po Česku a Slovensku
Legendárna dopravná hra Kamionem po Evropě má pokračovanie! Vydajte sa na cestu po Čechách a Slovensku v hre Kamionem po Česku a Slovensku, nakladajte tovar a snažte sa ho prepraviť čo najrýchlejšie. Iba efektívne plánovanie a výber správnych zákaziek vám zaručí vysoké zisky. Na cestách vás ale môže stretnúť čokoľvek a keď nebudete mať šťastie o peniaze môžete aj prísť. Hra je samostatne hrateľná, ale je možné ju pripojiť ku hre Kamionem po Evropě. Vznikne vám tak veľká rodinná hra, s ktorou zažijete veľa zábavy.
Odporúčaný vek:
10 rokov
Dĺžka hry:
60 min.
Počet hráčov:
2 hráči
Jazyk hry:
15,99 €
dlhodobo nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: dlhodobo nedostupné
Predajňa BB: dlhodobo nedostupné
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Legendárna dopravná hra Kamionem po Evropě má pokračovanie! Vydajte sa na cestu po Čechách a Slovensku v hre Kamionem po Česku a Slovensku, nakladajte tovar a snažte sa ho prepraviť čo najrýchlejšie. Iba efektívne plánovanie a výber správnych zákaziek vám zaručí vysoké zisky. Na cestách vás ale môže stretnúť čokoľvek a keď nebudete mať šťastie o peniaze môžete aj prísť.

Hra je samostatne hrateľná, ale je možné ju pripojiť ku hre Kamionem po Evropě. Vznikne vám tak veľká rodinná hra, s ktorou zažijete veľa zábavy.

Parametre:
Počet hráčov:
2 hráči
Dĺžka hry:
60 min.
Odporúčaný vek:
10+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2018
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje