Kasparov Championship Chess Set
Jediné šachy navrhnuté veľmajstrom Garry Kasparovom ponúkajú ešte väčší zážitok z hry. Veľká šachovnica s rozmermi 41x41 cm a figúrky s veľkosťou podľa ich sily pomôžu začiatočníkom lepšie pochopiť hodnotu daných figúrok a udržať si prehľad na šachovnici. V balení nájdete aj manuál s inštrukciami a rôznymi stratégiami, ktoré pomôžu nie len začínajúcim hráčom. Manuál je v angličtine. Luxusne drevené prevedenie a veľká šachovnica robia z tejto sady ideálny darček nielen pre milovníkov tejto kráľovskej hry.
Odporúčaný vek:
14 rokov
Počet hráčov:
2 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
49,99 €
dlhodobo nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: dlhodobo nedostupné
Predajňa BB: dlhodobo nedostupné
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Jediné šachy navrhnuté veľmajstrom Garry Kasparovom ponúkajú ešte väčší zážitok z hry. Veľká šachovnica s rozmermi 41x41 cm a figúrky s veľkosťou podľa ich sily pomôžu začiatočníkom lepšie pochopiť hodnotu daných figúrok a udržať si prehľad na šachovnici. V balení nájdete aj manuál s inštrukciami a rôznymi stratégiami, ktoré pomôžu nie len začínajúcim hráčom. Manuál je v angličtine.

Luxusne drevené prevedenie a veľká šachovnica robia z tejto sady ideálny darček nielen pre milovníkov tejto kráľovskej hry.

Obsah hry:
  • drevená šachovnica
  • 32 figúriek
  • manuál
Parametre:
Počet hráčov:
2 hráči
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
nezávislý
Rok vydania:
2016
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje