Kdo páruje vyhrává
Dokážete spojiť aj nemožné? Práve v hre Kdo páruje, vyhrává je vašou úlohou pospájať dvojice z predstavených fotiek a získať čo najviac bodov vďaka rovnakým párom ako majú iní. Je to hra plná asociácií, ktorú si môžu plnohodnotne zahrať 3 až 10 hráči! Na stole je rozložených 11 obrázkov, ktoré si prezriete. Následne sa otočia presýpacie hodiny. Každý sa vtedy snaží dať potajme do jednotlivé obrázky do dvojíc. Po uplynutí času, alebo keď sú všetci hotoví, predstavujú jednotliví hráči svoje dvojice. Po predstavení dvojice, sa prihlásia všetci, ktorí majú rovnakú dvojicu a všetci získajú za každého človeka s rovnakým párom 1 bod. Pri predstavovaní dvojíc nie je nutné vysvetľovať, prečo sú konkrétne obrázky spojené v páre, ale môže to priniesť veľa zábavy. Nebojte sa teda spoluhráčov spýtať, prečo spájali práve tieto obrázky!
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
30 min.
Počet hráčov:
3-10 hráčov
Jazyk hry:
nezávislý
12,99 €
skladom posledné kusy
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Dokážete spojiť aj nemožné? Práve v hre Kdo páruje, vyhrává je vašou úlohou pospájať dvojice z predstavených fotiek a získať čo najviac bodov vďaka rovnakým párom ako majú iní. Je to hra plná asociácií, ktorú si môžu plnohodnotne zahrať 3 až 10 hráči!

Na stole je rozložených 11 obrázkov, ktoré si prezriete. Následne sa otočia presýpacie hodiny. Každý sa vtedy snaží dať potajme do jednotlivé obrázky do dvojíc. Po uplynutí času, alebo keď sú všetci hotoví, predstavujú jednotliví hráči svoje dvojice. Po predstavení dvojice, sa prihlásia všetci, ktorí majú rovnakú dvojicu a všetci získajú za každého človeka s rovnakým párom 1 bod.

Pri predstavovaní dvojíc nie je nutné vysvetľovať, prečo sú konkrétne obrázky spojené v páre, ale môže to priniesť veľa zábavy. Nebojte sa teda spoluhráčov spýtať, prečo spájali práve tieto obrázky!

Obsah hry:

130 obojstranných kariet s fotografiami
110 kariet s číslami
hrací plán
presýpacie hodinky
pravidlá

Parametre:
Počet hráčov:
3-10 hráčov
Dĺžka hry:
30 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Scorpion Masqué
Rok vydania:
2015
Podobné hry
skladom, odosielame čo najskôr
27,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje