Kemet: Krev a písek
Nové vydanie legendárnej hry KEMET v krásnej grafike, s väčším herným plánom a figúrkami, upravenou hrateľnosťou a funkčným insertom. Zároveň súčasťou tejto základnej hry sú aj prvky, ktoré v pôvodnom vydaní hry Kemet neboli obsiahnuté a prinieslo ich až rozšírenie Ta-Seti.   V hre Kemet, hráči predstavujú jednotlivé egyptské kmene, ktoré sa snažia využiť mystickú silu božstiev starovekého Egypta, spolu so silou svojich armád, aby získali víťazné body za vyhrané bitvy a obsadené územia. Súboj o územia sa odohráva v dvoch fázach - dennej a nočnej. Počas dňa si hráči postupne vyberajú z deviatich možných akcií na svojej hráčskej doske a ihneď ich vykonávajú. Keď každý hráč vykoná päť akcií prichádza fáza nočná fáza, kde hráči získavajú body modlitby za obsadené chrámy a doťahujú si karty Božích zásahov (v podstate akčné karty). V tejto fáze sa tiež určuje poradie hráčov do ďalšieho kola a to na základe dosiahnutých bodov. Počas hry hráči míňajú svoje body modlitby za nákupy jednotiek, nových schopností, či si za ne môžu povolať mocné mýtické bytosti a využívať ich schopnosti.  
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
90-120 min.
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Jazyk hry:
nezávislý
82,99 €
dlhodobo nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: dlhodobo nedostupné
Predajňa BB: dlhodobo nedostupné
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Nové vydanie legendárnej hry KEMET v krásnej grafike, s väčším herným plánom a figúrkami, upravenou hrateľnosťou a funkčným insertom. Zároveň súčasťou tejto základnej hry sú aj prvky, ktoré v pôvodnom vydaní hry Kemet neboli obsiahnuté a prinieslo ich až rozšírenie Ta-Seti.  

V hre Kemet, hráči predstavujú jednotlivé egyptské kmene, ktoré sa snažia využiť mystickú silu božstiev starovekého Egypta, spolu so silou svojich armád, aby získali víťazné body za vyhrané bitvy a obsadené územia.

Súboj o územia sa odohráva v dvoch fázach - dennej a nočnej. Počas dňa si hráči postupne vyberajú z deviatich možných akcií na svojej hráčskej doske a ihneď ich vykonávajú. Keď každý hráč vykoná päť akcií prichádza fáza nočná fáza, kde hráči získavajú body modlitby za obsadené chrámy a doťahujú si karty Božích zásahov (v podstate akčné karty). V tejto fáze sa tiež určuje poradie hráčov do ďalšieho kola a to na základe dosiahnutých bodov. Počas hry hráči míňajú svoje body modlitby za nákupy jednotiek, nových schopností, či si za ne môžu povolať mocné mýtické bytosti a využívať ich schopnosti.

 

Parametre:
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Dĺžka hry:
90-120 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Jacques Bariot a Guillaume Montiage
Rok vydania:
2021
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje