kniha RPG Pathfinder 2E Monster Core
Kniha je doplnok pre druhú edíciu hry na hrdinov Pathfinder. Hrdinu robia jeho protivníci – od vlečúcich sa kostlivcov až po desivých drakov, každý nepriateľ zanechá zárez v jeho rastúcom renomé. Spravte z legendy o Vás nezabudnuteľnú, s nepriateľmi z novej knihy pravidiel Pathfinder Monster Core pre druhú edíciu hry na hrdinov Pathfinder. Táto 376-stranová kniha v pevnej väzbe je nabitá širokou škálou príšer užitočných pre všetky kampane Pathfinder, čo dáva pánovi jaskyne množstvo hrozieb, ktoré môže vrhnúť na svojich dobrodruhov, na akejkoľvek úrovni. Bohato ilustrovaný zväzok tiež obsahuje pokyny ako čítať záznamy o príšerách a úpravu existujúcich príšer tak, aby vyhovovali vášmu príbehu. Toto je obsiahly zdroj pre príšery Pathfinder 2E. Pathfinder Monster Core je tretia hlavná kniha pravidiel pre plne remasterovanú RPG Pathfinder Second Edition! Tieto pravidlá sú kompatibilné s predchádzajúcimi knihami pravidiel Pathfinder Second Edition a zahŕňajú ľahko zrozumiteľné opravy chýb a aktualizácie pravidiel a niektoré z najlepších doplnení z neskorších kníh do nových, ľahšie prístupných zväzkov s novým vizuálom inšpirovaným dlhoročnou spätnou väzbou hráčov. Spolu s Player Core, GM Core a Player Core 2 tieto knihy poskytujú nový základ Pathfinder 2E. Pathfinder Monster Core obsahuje: Viac ako 400 samostatných monštier, vrátane všetkého od bežných zvierat, ako sú vlci a medvede, až po desivých nadprirodzených nepriateľov, ako je runový obor alebo smrtka!Osem úplne nových drakov, ktoré budú výzvou pre vašich hráčov, vrátane draka šťasteny bažiaceho po moci, neopakovateľného adamantínového draka, zlomyseľného draka fatamorgány, diabolského draka a ďalších!Klasické príšery pochádzajúce z mytológie, ako sú minotaurus a medúza, ako aj bytosti pochádzajúce z legiend prostredia Lost Omens, vrátane obľúbených, ako sú bezbožní sinspawn a nepredvídateľní proteani.Jednoduché šablóny, ktoré vám umožňujú prispôsobiť si monštrum tak, aby bolo viac či menej výkonné pomocou niekoľkých jednoduchých úprav.Pokyny na čítanie a používanie štatistík príšer, ktoré zaisťujú, že z tvora vyťažíte maximum v boji aj mimo neho.Zoznamy tvorov zoradené podľa typu a úrovne, vďaka čomu je ľahké nájsť monštrum, ktoré potrebujete, keď ho potrebujete.Plne integrované errata z prvých 4 rokov Pathfinder Second Edition, vrátane nových úprav vyváženia, aby sa zabezpečilo, že každé stvorenie bude predstavovať vzrušujúcu výzvu zodpovedajúcu úrovni!Stovky nádherných plnofarebných ilustrácií tvorov!Publikované pod novou licenciou Open RPG Creative (ORC), ktorá dáva hráčom a herným majstrom ešte väčšiu slobodu pri vytváraní vlastných výtvorov založených na Pathfinder Second Edition.
Odporúčaný vek:
12 rokov
Počet hráčov:
4-6 hráčov
Jazyk hry:
56,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Kniha je doplnok pre druhú edíciu hry na hrdinov Pathfinder.

Hrdinu robia jeho protivníci – od vlečúcich sa kostlivcov až po desivých drakov, každý nepriateľ zanechá zárez v jeho rastúcom renomé. Spravte z legendy o Vás nezabudnuteľnú, s nepriateľmi z novej knihy pravidiel Pathfinder Monster Core pre druhú edíciu hry na hrdinov Pathfinder.

Táto 376-stranová kniha v pevnej väzbe je nabitá širokou škálou príšer užitočných pre všetky kampane Pathfinder, čo dáva pánovi jaskyne množstvo hrozieb, ktoré môže vrhnúť na svojich dobrodruhov, na akejkoľvek úrovni. Bohato ilustrovaný zväzok tiež obsahuje pokyny ako čítať záznamy o príšerách a úpravu existujúcich príšer tak, aby vyhovovali vášmu príbehu. Toto je obsiahly zdroj pre príšery Pathfinder 2E.

Pathfinder Monster Core je tretia hlavná kniha pravidiel pre plne remasterovanú RPG Pathfinder Second Edition! Tieto pravidlá sú kompatibilné s predchádzajúcimi knihami pravidiel Pathfinder Second Edition a zahŕňajú ľahko zrozumiteľné opravy chýb a aktualizácie pravidiel a niektoré z najlepších doplnení z neskorších kníh do nových, ľahšie prístupných zväzkov s novým vizuálom inšpirovaným dlhoročnou spätnou väzbou hráčov. Spolu s Player Core, GM Core a Player Core 2 tieto knihy poskytujú nový základ Pathfinder 2E.

Pathfinder Monster Core obsahuje:

Viac ako 400 samostatných monštier, vrátane všetkého od bežných zvierat, ako sú vlci a medvede, až po desivých nadprirodzených nepriateľov, ako je runový obor alebo smrtka!
Osem úplne nových drakov, ktoré budú výzvou pre vašich hráčov, vrátane draka šťasteny bažiaceho po moci, neopakovateľného adamantínového draka, zlomyseľného draka fatamorgány, diabolského draka a ďalších!
Klasické príšery pochádzajúce z mytológie, ako sú minotaurus a medúza, ako aj bytosti pochádzajúce z legiend prostredia Lost Omens, vrátane obľúbených, ako sú bezbožní sinspawn a nepredvídateľní proteani.
Jednoduché šablóny, ktoré vám umožňujú prispôsobiť si monštrum tak, aby bolo viac či menej výkonné pomocou niekoľkých jednoduchých úprav.
Pokyny na čítanie a používanie štatistík príšer, ktoré zaisťujú, že z tvora vyťažíte maximum v boji aj mimo neho.
Zoznamy tvorov zoradené podľa typu a úrovne, vďaka čomu je ľahké nájsť monštrum, ktoré potrebujete, keď ho potrebujete.
Plne integrované errata z prvých 4 rokov Pathfinder Second Edition, vrátane nových úprav vyváženia, aby sa zabezpečilo, že každé stvorenie bude predstavovať vzrušujúcu výzvu zodpovedajúcu úrovni!
Stovky nádherných plnofarebných ilustrácií tvorov!
Publikované pod novou licenciou Open RPG Creative (ORC), ktorá dáva hráčom a herným majstrom ešte väčšiu slobodu pri vytváraní vlastných výtvorov založených na Pathfinder Second Edition.

Parametre:
Počet hráčov:
4-6 hráčov
Odporúčaný vek:
12+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2024
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje